gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kehribar taşını nasıl anlayabiliriz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Az önce kendim için turkuaz taşını sormuştum şimdi de arkadaşımın taşını sormak istiyorum.Kehribar taşı nasıl anlaşılır ? Bilgi verirseniz çok sevineceğiz..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle tutup bastırın ,çakmakla yakın sonrasında duman çıkınca çakmağı çekin Eğer ÇAM kokusu varsa kehribardır

Gerçek kehribar oldukça hafiftir ve çam kokar.Yakmaya falan gerek yok parmaklarınızla okşayınca da kokusu çıkar diyenler var.

Böyle değilse sahte değilde toz sıkma falanda olabilir.

kehribar taşını nasıl anlayabiliriz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kehribar taşı

Kehribar taşı

kehribar taşı kehribar taşı nerede bulunur nerede bulunur satılır nerelerde Kehribar : Çok yumuşak ve çok hafif bir taştır. Isıtıldığı zaman elektriksel ve manyetik özelliği meydana çıkar. Sağladığı sıcaklık enfeksiyonun yayılmasını önler. Soğuk algınlığınında, boğaz ve tiroid bezi enfeksiyonlarında tedavi edici olduğuna inanılınır.Genellikle boynun çevresinde kullanılır.
  2. bozuk yumurtayı nasıl anlayabiliriz

bozuk yumurtayı nasıl anlayabiliriz

Melekler merhaba.Sormak istediğim bozuk yumurtayı nasıl anlarız? Zehirlenmeyelim, aldığım yumurtayı kırınca biraz tuhaf geldi görüntüsü..
  3. taze yumurtayı nasıl anlayabiliriz

taze yumurtayı nasıl anlayabiliriz

Eve sürekli yumurta alıyoruz her aile gibi ama bunların tazeliğinden hep şüpheleniyorum.Gerçi üstlerinde tarihleri var ama acaba yumurtanın taze olup olmadığı nasıl anlaşılır ?
  4. Sahte Balı Nasıl Anlayabilirsiniz?

Sahte Balı Nasıl Anlayabilirsiniz?

sahte bal nasıl anlaşılır sahte balı anlamanın yolları Sevgili melekler, son günlerde kamuoyunu fazlasıyla meşgul eden konulardan biri bal. Televizyonlardan yoğun bir şekilde gayet uygun fiyatlarla yapılan bal satışı, sağlık bakanlığını hareklete geçirdi ve pek çok marka sahte bal ürettiği gerekçesiyle cezaya çarptırıldı. Bu durumda da vatandaş hangi marka bala güveneceği konusunda...
  5. GDO'lu Gıdayı Nasıl Anlayabilirsiniz?

GDO'lu Gıdayı Nasıl Anlayabilirsiniz?

gdo'lu besinler gdo'lu besin nasıl anlaşılır Sevgili melekler, son yıllarda öne çıkan ve önem gören konulardan biri de gdo'lu besinler. GDO, genetiği değiştirilmiş gıda anlamına geliyor ve bu gıdalar insan vücuduna uzun vadede son derece zararlı. Konya il tarım müdürlüğünde alınan bilgilere göre yapılan araştırmalar şunu gösteriyor ki, gdo'lu besinlerden uzak kalabilmek için öncelikle...

Sayfayı Paylaş