gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kek Görünümlü Pilav Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar geçenlerde bir arkadaşımda Kek Görünümlü Pilav yedik. harikaydı eşimde çok beğendi acaba siz tarifini biliyor musunuz banada verseniz. Lütfen Kek Görünümlü Pilav Tarifi Resimli tarif olursa sevinirim hanımlar:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kek Görünümlü Pilav Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lezzetli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır

lezzetli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır

Kek Görünümlü Pilav Tarifi Resimli Kek Görünümlü Pilav Nasıl Yapılır Ben de kek görünümlü pilavı yeni duydum, bir misafirimiz tarifini istemiş, araştırdım ve misafirimizin sayesinde bende bir pilav çeşidini daha öğrendim ve benim gibi bilmeyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda kek görünümlü pilav tarifini sizlerle paylaşıyorum Melek'ler:) Kek Görünümlü Pilav...
  2. Resimli Kabune pilavı Tarifi

Resimli Kabune pilavı Tarifi

Kabune nasıl yapılır Kabune pilavı Tarifi Merhaba melek'ler... Bu sayfamızda size yeni bir plav tarifi daha sunuyoruz ve böylelikle sizde pilav çeşitleriniz arasına bir yenisini daha ekliyorsunuz. Efenim pilavımızın adı kabune pilavı, nasıl mı yapılır; o zaman buyrun kabune pilavı tarifimize Melek'ler:) KABUNE MALZEMELERİ: -2 su bardağı pir inç -400 gr. koyun kuşbaşı et -5 çorba kaşığı...
  3. Macar Pilavı Tarifi Resimli

Macar Pilavı Tarifi Resimli

Macar Pilavı Tarifi Resimli tarif olursa sevinirim. Arkadaşlar macar pilavı nasıl yapılıyor bilen varsa banada burada yazsın lütfen.
  4. Safranlı Pilav Tarifi Resimli

Safranlı Pilav Tarifi Resimli

Safranlı Pilav Tarifi Resimli Merhaba bayanlar yine ben ve yine bir tarih istiyorum sizden :D:D Safranlı Pilav Tarifi istiyorum yamacına birde resmini iliştirirseniz kebap olacak valla :)
  5. Sosisli Pilav Tarifi Resimli

Sosisli Pilav Tarifi Resimli

Sosisli Pilav Tarifi Resimli Merhaba bayanlar sizden Sosisli Pilav Tarifi istiyorum nasıl yapılacağını rica etsem detaylı bir şekilde yazıınız

Sayfayı Paylaş