gebe
  1. 2u2um

2u2um Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Kekeme Şaka Yaparsa (:

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında 2u2um tarafından paylaşıldı.

İki tane dağcı, birisi kekeme, dünyanın en yüksek dağına tırmanacaklarmış. Dağın ortasına tırmandıklarında,bizim kekemenin yine dili tutulmuş:

-"Çad.. çad.. çad..!" demeye başlamış. Öbür ki de;

+"Yukarı çıkalım, söylersin." demiş.
    Çıkınca sormuş; "ne diycektin lan?" diye.
    -"Çad.. çad.. çad.. çadırı aşağıda unuttuk!" diyor kekeme olan.
    Çadır olmayınca Aşağı inmeye karar vermişler dağın ortasında kekeme yine;
    -"Şak.. şak.. şak..!" diye konuşmaya çalışmış.
    Öbür ki de, yine;
    -"Aşağı inelim, söylersin" demiş.
    Aşağı inmişler. Adam bakmış, çadır madır yok! Dönmüş ve sormuş:
    -"Sen ne diyecektin?" diye...
    -"Şak.. şak.. şak.. şaka yaptım .

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

kuzumm ve ßeLeN bunu beğendi.
Kekeme Şaka Yaparsa (: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kekeme Olan Çocuğunuza Güven Aşılayın!...

Kekeme Olan Çocuğunuza Güven Aşılayın!...

Yapılan araştırmalar kekemeliğin kız çoçuklarına oranla erkek çocuklarda daha sık görüldüğünü ortaya koyuyor. Çocuğu kekeme olan anne-babaların ise bu durumda psikolojik etkenleri de göz önüne alarak çocuklarıyla iletişim halinde olmaları gerekiyor. Kendini kekemeliğinden dolayı değersiz gören bir çocuğa aile olarak sahip çıkılmalı, kendine karşı olumlu bir tavır geliştirilmesi konusunda...
  2. Petek Dinçöz - Şaka Gibi

Petek Dinçöz - Şaka Gibi

ok sevmiştim güvenmiştim çekti gitti şaka gibi hep ağlattı hep aldattı güldü geçti şaka gibi aldatıldım şaka gibi şaka gibi şaka gibi her şey bitti şaka gibi hayallerim rüyalarım birden bitti şaka gibi şimdi gelse döndüm dese çok gülerim şaka gibi
  3. Serra Yılmaz'a şaka

Serra Yılmaz'a şaka

atv de yayınlanan Parmaklıklar Ardında dizisinde Hayriye Abla olarak rol alan ünlü tiyatrocumuz Serra yılmaz yurtdışında başına gelen bi olayı anlattı..... BU ŞAKAYI TÜRKİYE'DE YAPSAN NE OLUR SERRA YILMAZ, İTALYA'DA BİR TİYATRO OYUNUNUN SON GÖSTERİMİNDE KENDİSİNE YAPILAN ŞAKAYI ANLATTI Bu şakayı Türkiye'de yapsan ne olur? Türkmax kanalında yemek programı yapan Serra Yılmaz'ın bu...
  4. Şaka Gibi Saç Modelleri

Şaka Gibi Saç Modelleri

Dikkat çekmek isteyen tiplerin birbirinden orjinal saç modelleri görenleri güldürüyor. Avrupa'da başlayan şekilli saç modası büyük bir hızla yayıldı. Yeni tür saçlara ilgiyi gören berberler artık bir ressam gibi çalışmaya başladı. Saçlarını bir numaraya vurduran gençler belli bölümlerini kazıtarak ortaya şaka gibi modeller çıkarıyor.. Bu modellere gülmemek elde değil... :piha:
  5. Nikahla şaka olmaz meleklerim

Nikahla şaka olmaz meleklerim

dinen boşanma dinen boşanma sebepleri dinen boşanma nasıl olur cevabı burada meleklerim...Büyük umutlarla başlayan evlilikler, bazen ne yazık ki boşanmalarla noktalanıyor. Ve insan mutluluğa çok çabuk adapte olurken, boşanmanın getirdiği mutsuzluk kimi zaman çiftleri depresyona bile sokuyor.Her şey öyle güzel başlıyorki düğün hazırlıkları alışveriş gelinlik damatlık alımı ev yerleştirme telaşı...

Sayfayı Paylaş