gebe
  1. Kekeme

Kekeme Forum Okuru

Kekemelik neden olur bunun bir tedavi yöntemi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kekeme tarafından paylaşıldı.

Çocuğum 12 yaşında ve malesef kekeme, buradaki arkadaşlarım lütfen ama lütfen bana yardımcı olun. Ne yapmam gerekiyor. Kekemeliğin bir tedavisi varmı hangi bölüme hangi doktora gittmem lazım tşk.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kekemelik neden olur bunun bir tedavi yöntemi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. huzursuz bacak sendromu bitkisel tedavi yöntemi kesin çözüm var mı

huzursuz bacak sendromu bitkisel tedavi yöntemi kesin çözüm var mı

huzursuz bacak sendromu bitkisel tedavi huzursuz bacak sendromu tedavisi bitkisel tedavisi ayak huysuz tedavi Gece Yattığınızda veya İstirahat Halinde Bacaklarınızda Hoş Olmayan Bir Duyu Mu Hissediyorsunuz? Bacaklarda ortaya çıkan, tam olarak tarif edilemeyen ve uykuya dalmaya engel olan garip duyu hissi, huzursuz bacak sendromu olarak tanımlanır. Hastalar bu garip hissi anlatamamaktan şikâyet...
  2. Adet Düzensizliği için bitkisel bir yöntem var mı

Adet Düzensizliği için bitkisel bir yöntem var mı

Adet Düzensizliği Adet Düzensizliği sebepleri nelerdir benim adetim son bir kaç aydır düzensiz bunun nedeni mevsimler olabilir mi acaba?
  3. kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

merhaba benim kaşlarımın aralarında resmen kellikler var kozmetik ürünler aldım neler denedim işe yaramadı sizin farklı bir öneriniz var mı?
  4. Kekemelik tedavi edilebilirmi?

Kekemelik tedavi edilebilirmi?

Kekemelik tedavisi, kekemelik çözümü en çok aranan araştırılan kelimeler, çünkü direk bu sorundan sıyrılmak tabi ki kekemelik sorunu yaşayan kişilerin tek hayali, fakat yüzyıllardır kekemelik üzerine yapılan araştırmalar kekemeliğin belli bir sebebi ya da herkes için aynı sonucu olmadığını göstermektedir. Kimsenin yaşı ya da kekemelik derecesi aynı tür olmayabilir. Bu da herkeste aynı...
  5. Miyomlarda bitkisel tedavi yöntemi var mıdır?

Miyomlarda bitkisel tedavi yöntemi var mıdır?

Özellikle küçük olan (1 - 5 cm arası) ve herhangi bir şikayete neden olmayan myomlar hiçbir tedavi verilmeden gözlenebilir. Gözlem için ortalama 6 ay aralıklarla ultrasonografi yapılır ve myom büyüklüğündeki değişiklik karşılaştırılır eğer myom boyutlarında artma yoksa gözleme devam edilir, myom boyutlarında fazla artma varsa genellikle ameliyata karar verilir. 5 cm'den küçük myomlar için...

Sayfayı Paylaş