gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Keklerin Yapışmaması İçin

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

kekin kalıba yapışmaması için ne yapmalı kek kalıbının yapışmaması için kek yapışmasın diye Keki kalıbından çıkarmakta zaman zaman zorlanabilirsiniz. Ya da çıkarırken, altına yapışıp, dağılabilir. Fakat, kek kalıbını önce sıcak suya batırıp, hamurunu bundan sonra yayarsınız, kek çok daha kolay çıkar ve dilimlenir. Siz de bu tür zorluklarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.:)

Keklerin Yapışmaması İçin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özellikle çocuklar için kek tarifi

özellikle çocuklar için kek tarifi

normal kek tarifi çocuklar için kek cocuklar icin tarifleri çocuklar için tarifi ağlayan özellikle çocuklar için kek tarifi hanımlar özellikle çocuklar için dememin sebebi.bazı çocuklar elma yemiyor ama bu tarifte elma var oğlum çok seviyor..birde diğer kekler gibi olmuyor.yumuşak oluyor iç kısmı özellikle bebekler çok seviyor.hanımlar kek kalıbında bu tarif süper oluyor.. malzemeler: 3...
  2. Kızartmaların Tavaya Yapışmaması İçin Ne Yapmalı

Kızartmaların Tavaya Yapışmaması İçin Ne Yapmalı

Yeni bir tava satin aldiginizda ilk once icinde bir miktar sirke kaynatin. Bu islem ilerde kizartmalarinizin tavaya yapismasini onleyecektir.
  3. Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi

Yaş Pasta İçin Kek Tarifi verir misiniz evde yaş pasta yapacağım ve bütünüyle kendim yapmak istiyorum hazır kek istemiyorum.
  4. Melekler İçin Asker Keki Yapılışı

Melekler İçin Asker Keki Yapılışı

Bu konu asker keki hakkında bilgi vermektedir. Melekler her ne kadar yapmayı bir türlü beceremesemde keki çok severim.Son yaptığım kek civcivlere yem olmuştu hahaha.Ve ben artık kek yapmamaya tövbe ettim.Ama eminimki çok güzel poğaçalar kekler börekler pastalar yapan marifetli meleklerimiz vardır.Marifetli meleklerimiz için asker keki tarifi hamur işleri bölümümüzde. 2 adet yumurta 1...
  5. ızgara köfteler yapışmaması için ne yapabilirim

ızgara köfteler yapışmaması için ne yapabilirim

ben ızgara köfte yapıyorum tadı mükemmel ama yapışıyor köftelerimin şekli bozuluyor tabi yarında misafirim var köftenin yapışmaması için bildiğiniz bir yöntem var mı ben teli yağlıyorum yetmiyor :(

Sayfayı Paylaş