gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

keklik dağlarda çağılar türküsü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

keklik dağlarda çağılar türküsü Keklik Dağlarda Çağılar şarkı sözü
    keklik dağlarda çağılar müzeyyen senar

Eski ve oldukça sevilen bir türkü olan Keklik Dağlarda Çağılar adlı türkünün sözlerini bu sayfamızda siz sevgili melek'lerimiz için ve bu türküyü seven tüm misafirlerimiz için paylaşıyoruz arkadaşlar.

Keklik Dağlarda Çağılar
    Yavrum Diye Diye Ağlar
    Günden Güne Yese Dağlar
    Görenlerin Bağrı Yanar

Ağlarım Ben Kekliğime
    Seherde Öten Diline
    İpeklenmiş Tüylerine
    Yanaktaki Benlerine
    Ağlarım Ben Kekliğime

Keklik Bizden Uzaklaştı
    Yolumuz Sarpa Dolaştı
    Hünkar Kalasını Aştı
    Belki Yavrusuna Kavuştu

Ağlarım Ben Kekliğime
    Seherde Öten Diline
    İpeklenmiş Tüylerine
    Yanaktaki Benlerine
    Ağlarım Ben Kekliğime

Keklik Küsme Barışalım
    Yuvamıza Kavuşalım
    Senden Ötmek Benden Gitmek
    Yolumuzda Ağlaşalım

Ağlarım Ben Kekliğime
    Seherde Öten Diline
    İpeklenmiş Tüylerine
    Yanaktaki Benlerine
    Ağlarım Ben Kekliğime

keklik dağlarda çağılar türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Keklik

Kıraç - Keklik

Keklik gibi kanadımı süzmedim Murad alıp doya doya gezmedim Bu kara yazıyı kendim yazmadım Anlıma yazılmış bu kara yazı Kader böyle imiş ağlarım bazı Gülüm ey, sebebim ey Geceleri uyku girmez gözüme Zalım yastık diken olur yüzüme Uyma dedim uydun eller sözüne Anlıma yazılmış bu kara yazı Kader böyle imiş ağlarım bazı Gülüm ey, sebebim ey
  2. Keklik otu

Keklik otu

keklikotu keklik otu keklik otu, nedir, faydaları Keklik diyince aklıma "kekliği düz ovada avlarlar" türküsü geldi :D:D:D:D Herneyse işte türküyü mırıldanmam da kafidir, bu arada bilgilerini de yazmayı unutmayayım bari :D:D:D:D Öhöm öhömm diyor ve konuya geri dönüyorum:) İşte huzurlarınızda keklik otu ve faydaları Melek'ler:) Bitki familyası Ballıbabagiller (nane familyası)...
  3. Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri

Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri

Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri istiyorum lütfen bana Keklik Dağlarda Çağılar türküsünün sözlerini yazın hanımlar.
  4. Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar sözleri var mı acaba sizin sitenizde yada bu sözleri bilen arkadaşalr var mı varsa yazarsa iyi olur.
  5. Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar albümü

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar albümü

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar albümü Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar şarkıları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda usta yorumcu Müzeyyen Senar'ın keklik dağlarda çağılar adlı albümünde yer alan eserlerin listesini sizlerle ve misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Kendine has üslubuyla Müzeyyen Senar Taş Plak kayıtlarından oluşan Keklik Dağlarda Çağılar albümü müzik...

Sayfayı Paylaş