gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Kelebek Mobilya'dan Kibele Koltuk Takımı

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Oda dekorasyonlarınıza sıra dışı bir görünüm kazandırmak istemez misiniz? Farklı bir görünüm ile oturma odalarınıza taht kuracak olan kibele koltuk takımı Kelebek Mobilya kalitesini odalarınızda hissetmenize yardımcı olacaktır. Dikişlerinin özgünlüğü, koltuk üzerinde bambaşka görünümü ile farklı bir estetiksellik için davetiye çıkarıcı rol oynayacaktır. Çiçekli sırt minderlerindeki canlı renkler odalarınızda canlı bir dekorasyon modelini yaşatabilmenize yardımcı olacaktır. Kahve tonlarının tasarımda ahenkli uyumu da gözden kaçmayacak zenginlikler arasında sizi etkileyecektir. Koyu kahve tonunun hakim olduğu renk alternatifi tercihinde bulunanlar berjerde çiçekli versiyon için odalarında yer açacaklardır. Kol yapısının farklı form yapısı ile farklı zevklere hitap edici rolü bulunan bu koltuk takımını Kelebek Mobilya ziyaretinde bulunup sadece 3262,00 TL ödeyerek sahip olabileceksiniz.
    32_5780-1 kibelebüyük.jpg 32_kibele2.guncel.jpg 32_kibele6.jpg.jpg kibele 2.jpg
    32_kibele7.jpg.jpg
    32_kibele1.guncel.jpg

Kelebek Mobilya'dan Kibele Koltuk Takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kİbele

Kİbele

Neden yaz ve kış yaprağını dökmeden öylece kalır çam ağacı bilir misiniz? Beni araştırmaya yönlendirdiği ve sonra da öğrenmemi sağladığı için efsaneleri çok severim.. Bunlardan biri de sizlerle paylaşmak istediğim Bereket Tanrıçası Kibele'nin efsanesidir.. Özellikle Romalı yazarlar kendi zamanlarında Kibele'den hep söz etmişler haklı olarak.. Dünya Edebiyatçılarının da en çok söz...
  2. Koltuk takımı

Koltuk takımı

kahverengi koltuk dekorasyonu kahverengi koltuk takımları Selam melekler üç aydır kendime salon için koltuk takımında karar veremedim mobilyalarım kahverengi camları siyah sandalyelerimin oturma yerleri krem ama asil bi salonum olsun istiyorum koltuk perde ve halılarda hangi renkleri seçmeliyim karar veremedim.Krem kırmızı konusunda bi fikrim var ama fazla mı iddialı olur.Önerilerinizi bekliyorum
  3. 2013 Kelebek Mobilya'dan Oturma Grupları

2013 Kelebek Mobilya'dan Oturma Grupları

Bu sayfa, 2013 Kelebek Mobilya'dan Oturma Grupları konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, mobilya markaları arasında farklı bir yeri olan Kelebek Mobilya'nın 2013 oturma grubu modelleriyle bu sayfamızda sizlerleyiz. Üçlü, ikili ve tekli gruplardan oluşan ya da istediğiniz şekilde takım yapabildiğiniz oturma grupları 2013 modelleri birbirinden şık görünüyor. Genelde spor...
  4. Kelebek Mobilya 2014 Koltuk Takımları

Kelebek Mobilya 2014 Koltuk Takımları

kelebek koltuk takımlar 2013 kelebek mobilya 2014 kelebek koltuk takımları Sevgili melekler, yıllardır Türk mobilya sektörüne verdiği yönle dikkat çeken Kelebek Mobilya, yenilikçi ve modernize tasarımlarıyla göze çarpmaya devam ediyor. Her sezon yepyeni tasarımlara imza atan Kelebek Mobilya, 2014 yılı koleksiyonunda yine şık ve iddialı parçalara ye rvermiş. Eğer koltuk takımlarınızı...
  5. 2015/2016 Vettore Mobilya'dan Şık Koltuk Takımı Modelleri

2015/2016 Vettore Mobilya'dan Şık Koltuk Takımı Modelleri

Vettore Mobilya birçok kaliteli marka gibi kendini kanıtlamaya çalışan adını duyurmak isteyen yakın bir zamanda hayatımıza girmiş mobilya markalarından biridir. Yenilikçi, estetiksel tasarımları ile salonlarınızda ve oturma odalarınızda dikkat çekiciliği elinden bırakmayan Vettore Mobilya kaliteli ve kullanışlı mobilyaları ile ünlü bir marka olma yolunda ilerlemektedir. Birçok kişinin...

Sayfayı Paylaş