gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kelebekli dantel modeli

Konu, 'Oda Takimi Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

kelebekli dantel kelebekli dantel modelleri modeli [​IMG]

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kelebekli dantel modeli
    resimlerin çoğu açılmıyor ki

Kelebekli dantel modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. açıklamalı kelebekli şapka modeli

açıklamalı kelebekli şapka modeli

açıklamalı şapka modelleri şapka modelleri açıklamalı örnekleri bebek şapkaları bebek anlatımlı Kelebekli ve Çiçekli Model: 7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift batarak çoğaltma işlemine devam edin. Burada amaç bombe vermeden devam etmek. Yani elimizdeki örgüyü düz bir yere koyduğumuzda tabak gibi dümdüz olacak....
  2. Kelebekli  mutfak perde modeli

Kelebekli mutfak perde modeli

mutfak perdesi modelleri mutfak perde modelleri perdeleri kelebekli takımı perde 2009
  3. Kelebekli ve Çiçekli Model:

Kelebekli ve Çiçekli Model:

evet kızı olanlar hanımlar buyrun 7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift batarak çoğaltma işlemine devam edin. Burada amaç bombe vermeden devam etmek. Yani elimizdeki örgüyü düz bir yere koyduğumuzda tabak gibi dümdüz olacak. Gerekli büyüklük aşağı yukarı bir çay fincanı tabağı büyüklüğü kadar olacak. Yani...
  4. Kelebekli şal modeli

Kelebekli şal modeli

kelebekli şal modeli ilginç şal modelleri kelebekli modelleri Öncelikle renklerine bayıldığımı söylemek istiyorum mor ve siyah rengi ben hep yakıştırmışımdır.Zaten ilk bakışta beni rengi cezbetti modele gelince oldukça farklı ve şık bir model eğer örgü işinden anlıyorsanız ve motifi ben bakarakta çıkartırım diyorsanız işte çok farklı kelebekli şal modeli=)
  5. kelebekli yatak odası dantelleri

kelebekli yatak odası dantelleri

kelebekli yatak odası dantelleri ve örnekleri aramaktayım örnek var mıııı ???

Sayfayı Paylaş