gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kelebekli kitap ayracı Tığ işi

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kitap ayracı modelleri kitap ayraçları nasıl yapılır ayracı nasıl yapılır modelleri yapımı [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kelebekli kitap ayracı Tığ işi
    tığ işinden kitap ayracı yapmışlar valla helal olsun...

Kelebekli kitap ayracı Tığ işi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tığ işi yelek sevenlere;

Tığ işi yelek sevenlere;

tığ işi yelek tığ işi yelekler yelek modelleri örgü örgü modelleri
  2. Tığ işi çantalar

Tığ işi çantalar

Tığ işi çanta modelleri Tığdan el emeği göz nuru olarak yapılmış harika çantaları sizlere sunuyoruz arkadaşlarım. Umarım hoşunuza gidecek güzel modeller vardır. Tabiki ben yapmayı bilmiyorum Bir beşiktaşlı olarak yapmayı isterdim ama malesef arkadaşlarım yapamıyorum. Sizler de işlemesini şeklini şemalini biliyor iseniz lütfen konumuzun altdından bizlere yorumlarınız ile destek olun. Peki...
  3. Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

Haydi Kitap Ayracı Yapalım Melekler

kitap ayracı yapımı kitap ayracı nasıl yapılır Sevgili melekler, kitap okumayı seviyor ve kitaplarınıza değer veriyorsanız, okurken kaldığınız yeri kolay bulmak için sayfasını kıvırmaya gönlünüz razı olmaz. Yeni aldığınız kitaplarla verilen ayraçlar da diğer kitaplara yetişmeyeceğinden kitabın arasına kağıt koyarsınız ve bu da pek hoş görünmez. Bu sayfamızda sizlere kitap ayracı yapımı...
  4. Kitap Kurdu Meleklerimiz İçin Çok Şık Örgü Kitap Ayracı Modelleri...

Kitap Kurdu Meleklerimiz İçin Çok Şık Örgü Kitap Ayracı Modelleri...

Kitap Ayracı Modelleri Örgü Kitap Ayracı Modelleri Kitap okumayı seven meleklerimize hoş örgü kitap ayracı modelleri sunuyoruz...İşte kitap okurken bıraktığınız yerden devam edebilmeniz için bu şık ayraçlarla kitap okuma zevkine daha çok varacaksınız...Ayrıca el emeği göz nuru olarak yakınlarınıza hediye de edebilirsiniz...Bence çok hoş bir hediye olabilir...kelebek modelinde dantel kitap...
  5. Örgüden çok şirin kitap ayracı modelleri

Örgüden çok şirin kitap ayracı modelleri

Merhaba hanımlar bu yazımızda sizlere ilginç ayraç modelleri ile ilgili görselleri sunuyoruz. Kitap okuyan insanların en büyük sıkınısı kitap ayraçlarıdır . Okuduğunuz güzel romanları örgü kitap ayraçları ile durdurabilir, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Ayrıca ilginç kitap ayracı sayesinde çocuklarınızın okuma alışkanlığına katkı sağlayabilirsiniz.Örgü kitap ayracı ile...

Sayfayı Paylaş