gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kelebekli mutfak perde modeli

Konu, 'Mutfak Takımı Modelleri' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

mutfak perdesi modelleri mutfak perde modelleri perdeleri kelebekli takımı perde 2009

Kelebekli mutfak perde modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutfağınız için perde modelleri

Mutfağınız için perde modelleri

perde modelleri resimli perde modelleri 2009 resimli 2009 mutfak
  2. açıklamalı kelebekli şapka modeli

açıklamalı kelebekli şapka modeli

açıklamalı şapka modelleri şapka modelleri açıklamalı örnekleri bebek şapkaları bebek anlatımlı Kelebekli ve Çiçekli Model: 7 zincir çekin. Üzerine sık dişle dolgu yapın. 2. sırda bir tek bir çift batın. 3. sırada gene arada çift batarak çoğaltma işlemine devam edin. Burada amaç bombe vermeden devam etmek. Yani elimizdeki örgüyü düz bir yere koyduğumuzda tabak gibi dümdüz olacak....
  3. Kelebekli şal modeli

Kelebekli şal modeli

kelebekli şal modeli ilginç şal modelleri kelebekli modelleri Öncelikle renklerine bayıldığımı söylemek istiyorum mor ve siyah rengi ben hep yakıştırmışımdır.Zaten ilk bakışta beni rengi cezbetti modele gelince oldukça farklı ve şık bir model eğer örgü işinden anlıyorsanız ve motifi ben bakarakta çıkartırım diyorsanız işte çok farklı kelebekli şal modeli=)
  4. Farbalı Mutfak Perde Modelleri

Farbalı Mutfak Perde Modelleri

mutfak perde modelleri, farba modelleri, farba modelleri mutfak, farbalı mutfak perdesi, mutfak perdesi modelleri Eviniz de en çok zaman geçirdiğiniz yer olan mutfakların dekorasyonu tabiki biz bayanların elinden çıkmaktadır. Her bayan mutfağın kendi hakimiyeti altında olduğunu bilerek zevkini v etarzını özellikel bu mekan da daha çok gösterir. Hr odanın olduğu kadar mutfak penceresinin de...
  5. Mutfaklar için desenli perde modelleri

Mutfaklar için desenli perde modelleri

Mutfak biz hanımların en çok vakit geçirdiği alanlardan biridir.Bir çoğumuz mutfakta olmaktan keyif alsakta bir çoğumuz da mutfağa girmeyi sevmeyiz.İster sevelim ister sevmeyelim mutfağa giriş mecburiyetimiz var.Mutfaklarınızı keyifli alanlara dönüştürmeye nedersiniz ? Küçük dokonuşlarla mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz.Mutfak dekorasyonunda dolapların modeli ve perde seçimi en önemli...

Sayfayı Paylaş