gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Kelime Oyunu" Geliyor Ama...

Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kelime oyunu, ali ihsan varol, kelime oyunu ali ihsan varol
    Sevgili melekler, bugün Posta gazetesi tv yorumcusu Mesut Yar'ın köşesine taşıdığı bir habere hem sevindim hem de üzüldüm doğrusu. Uzun süredir keyifle izlediğimiz Kelime Oyunu yarışması Taksim olaylarına kurban gitmiş ve yayından kaldırılmıştı. Yar yarışmanın tekrar yayına gireceğinin ancak bu kez Ali İhsan Varol'un sunmayacağını yazdı. Ali İhsan Varol'suz bir Kelime Oyunu düşünemiyorum ama haber bu şekilde. İşte Mesut Yar'ın yazısı...

ali-ihsan-varol.jpg

"Kelime Oyunu" Geliyor Ama... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebeyim Daha Doğum Yapmadım Ama Göğsümden Süt Geliyor Diyenler BURAYA

Gebeyim Daha Doğum Yapmadım Ama Göğsümden Süt Geliyor Diyenler BURAYA

gebelikte memeden süt gelmesi,gebelikte memeden kan gelmesi, Melekler belkide sizlerinde başına gelmiştir böyle bir durum gebelik döneminde daha doğum yapmadınız ama göğsünüzden süt gelmeye başladı endişelenebilirsiniz belkide.Ama tamamen vücudun kendisini hazırlamasından kaynaklanan hormonlara bağlı bir durumdur fakat yinede doktorunuzla görüşmenizde fayda vardır.Şimdi konumuza bir göz...
  2. Kelime Oyunu Show Tv'ye Transfer Oldu

Kelime Oyunu Show Tv'ye Transfer Oldu

kelime oyunu yarışması bloomberg kelime oyunu Sevgili melekler, Bloomberg kanalında yayınlanan Kelime Oyunu, yeni sezonda Show Tv'de ekranlara gelecek. Ekranların en çok izlenen bilgi yarışması olan ve şimdiye kadar 5000'den fazla yarışmacıyı konuk eden "Kelime Oyunu" yepyeni bölümleri, yarışmacıları ve Ali İhsan Varol'un sunumuyla yeni sezonda yeni kanalı Show TV'de ekrana...
  3. Kelime Oyunu Yarışması Yeniden mi Başlıyor?

Kelime Oyunu Yarışması Yeniden mi Başlıyor?

kelime oyunu, ali ihsan varol, kelime oyunu yarışması Sevgili melekler, Taksim'deki gezi olaylarında yaşanan şiddet olaylarının ardından sorduğu dikkat çekici kelimlerle yayından kaldırılan Ali İhsan Varol'un yarışması Kelime Oyunu'nun yeniden başlayacağı iddia edildi. Fox Tvde başlayacağı iddia edilen yarışmayla ilgili gelişmeler şöyle... Ali İhsan Varol'un yılbaşı özel programında...
  4. Kelime Oyunu Yarışması Yeniden Başlıyor!

Kelime Oyunu Yarışması Yeniden Başlıyor!

kelime oyunu, kelime oyunu yarışması, kelime oyunu yeni kanalı Sevgili melekler, geçtiğimiz senelerde Bloomberg ve Show Tv'de izlediğimiz ancak gezi olaylarına kurban giden Ali İhsan Varol ve yarışması Kelime Oyunu yayından kaldırılmıştı. Sevilen yarışmanın hayranları merakla yarışmanın yeniden yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyorlardı. Evet, Kelime Oyunu yeni sezonda Fox Tv'de Eylül...
  5. Fox Tv "Kelime Oyunu" Yarışması Başvuru Formu 2014-2015

Fox Tv "Kelime Oyunu" Yarışması Başvuru Formu 2014-2015

kelime oyunu başvurusu, kelime oyunu başvuru formu, fox tv kelime oyunu Sevgili melekler, pek çok hayranı bulunan ve yayından kaldırıldığında hayranlarının hayal kırıklığı yaşadığı efsane yarışma Kelime Oyunu, Ali İhsan Varol ile yeniden erkanlara dönüyor. Yeni yayın döneminde Fox Tv'de yayına girecek yarışmada yarışmacı olarak yer almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke tıklayın :)...

Sayfayı Paylaş