gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kelimelere dikkat

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bu Kelimelere Dikkat
    konuşmaz
    kadar
    bu
    için
    fare
    insan
    bir
    hiç

Şimdi bu kelimelerin başına FARE ekleyerek okuyun (fare konuşmaz,fare kadar,fare bu...)

Sonra yine üstten alta bu sefer kelimelerin sonuna FARE ekleyerek okuyun ( konuşmaz fare,kadar fare,bu fare...)

Sonra üstten alta düz okuyun (konuşmaz, kadar, bu, için....)
    Son olarakta alttan üste bi defa okuyun..

kelimelere dikkat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kelimeden Kelimelere - Kelime Bul

Kelimeden Kelimelere - Kelime Bul

Bir tane kelime veriliyor, ondan iki harfli, üç harfli, dört harfli.... çıkarabildiğimiz kadar kelime çıkarıyoruz. Verilen kelime biraz uzun olursa daha fazla kelime çıkarılabiliyor. Kelime dağarcığı için güzel bir oyun. Mesela üstteki "izolasyon" kelimesini veriyor, alttaki "iz, as, ay, al, an, ani, asi, alo, sol, solo, onay, ...." diye kelimeleri yazıyor, toplam = ......
  2. Kelimeler

Kelimeler

Kelimeler Bazen bir kulağımızdan girip diğerinden çıkan uçucu sesler, neleri getirip, neleri götürdüğü farkında bile olunamayan... Bazen de o kadar şiddetle sarsan ki benliğimizi yüklendiği anlamdan ötesini bize dahi taşıtmayan... KELİMELER En vefalı, En hayırsız, En zor bulunan, En yanı başımızda, En acıtan, En sevdiğimiz ve hep özlenen, hep aranılan. " Dost" Bazen gün...
  3. kelimelerle aşk.....

kelimelerle aşk.....

Sevgi. yüzyılların biriktirdiği bir dağ gibi kocaman sızı var yüreğimde sen geliyorsun ya aklıma bir koy gibi sığınak gözlerin. Sevinç. benim de bayram elbiselerim oldu küçükken mahallenin çamurlu sokaklarında koştum dizlerimdeki yara izlerinden çoktur kalbimdekiler. Aşk. ya sendin bendeki . ya ben sendim. ya sen erken geldin hayata ya ben geç kaldım ya sen çok sevdin ya ben tutunamadım...
  4. Katil kelimeler!

Katil kelimeler!

katil, kelimeler, olay, turkce, dil konularini okumaktasiniz Merhaba Melekler, Konfüçyüs, fikirleriyle, bugünkü Japonya’nın maddî ve mânevî dünyasını şekillendiren büyük bir filozof. Birgün meraklılar, Çin asıllı bu dehâya çıkmışlar: — Size bir ülkenin idâresini teslim etselerdi, işe önce nereden başlardınız? İlk önce neyi ele alırdınız? diye sormuşlar.Konfüçyüs, hiç düşünmeden cevap...

Sayfayı Paylaş