gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

Kelimelerin bittiği yerdeyim :(

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

kelimelerin bittiği yerdeyim herşeyin bittiği yerdeyim Nedense her akşam mütemadiyen hatırlıyorken seni, ağlamamı gördüğünü düşünürken buluyorum kendimi ve tanışıyorum kendimle kısaca; biraz vurgun, biraz solgun, biraz da yorgun. Ve hatırlıyorum apansız, penceremin buğusuna gözlerimle çizdiğim hayalini, görüyorum kalbimi tam ortasından yaran o gözlerini ve hissediyorum ürpererek, senle başlayıp bitmeyen cümlelerimi… Sevgimizin boynuna bıçak dayayan ayrılığın sahtekâr yüzüyle buluştum senin gittiğin gün oysaki her şeyden muaftık ayrılığa ilişkin. İşte yine yarım mutluluk virgülden sonrası yok birlikte görüntülendiğimiz cümlelerin. Korkuyorum artık senden; sen kadar yalnızlıktan, sen kadar bırakılmışlıktan ve korkuyorum ayrılığın sen kadar müptelağımız olacağından… Bu da geçer diyenler oldu şimdi bana dalga geçer gibi farkında olmadan ayrılığı bağrıma saplar gibi… Aşkı tanımlar oldu bilmesen de gidişin. Seni uyurken seyretmenin doyumsuz zevki miydi aşk? Ya da seni ağlarken sakinleştirmek, dualarımda sana da yer vermek miydi aşk, belki de gülün önce dikenini sevmekti bilmiyorum ama ayrılık ölümden daha yakın bana… Keşke diyorum şimdi kendi kendime; her şeyin sınırı ölüm olsaydı da sınırları zorlasaydık, ölüm olsaydı da ayrılığın kollarında tabutumuzla kaysaydık… Kelimelerin bittiği yerdeyim, işte aynen bu şiir gibi…

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    ne diyebilirimki bu yazı susturuyo cnm inşlh bu sürece daha fazla hasar almadan atlatırsın Rabbim yardımcın olsun...

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    :18: aminn sucre canımm çok sağol kendimi anlattım zaten Kelimelerin bittiği yerdeyim, işte aynen bu şiir gibi… yanımda olman çok güzell :18:

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım inşallah bundan sonra hersey dahada güzel olacak .. güzel gunler seni bekliyor canım ümidini asla yitirme.. cok zor gunler geciriyorsun biliyorum ama geçecek meleğim geçecek...

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    inşallahh angelimmm inşallah çok sağoll...

Kelimelerin bittiği yerdeyim :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bittiğim yerde başlarım...

bittiğim yerde başlarım...

Hayat Bazan acı işte..Elden bir şey gelmiyor.. Farkedip çare aramaların arasından geçen zaman.. Geçip gitmiş oluyor.. Ve biz istemesekte musuzluk yakamıza yapışmış oluyor zaman zaman... Zaman zaman yaşıyoruz yaşanması gereken mutlulukların bir kısmını.. Ve çoğu zaman yarım kalıyor.. yarım kalıyor alınması gereken tatlar.. yarım kalıyor öğrenilmesi gereken gerçeklere ulaşma isteği.. Ve bir...
  2. sözün bittiği yer gözü yaşarmayan baksın

sözün bittiği yer gözü yaşarmayan baksın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Haluk Levent - Gülün Bittiği Yer

Sana gelemem gülüm gelemem Sıyrılamam artık izlerinden Doğrulamam gülüm yürüyemem Paletler geçiyor dizlerimden Sana gelemem gülüm gelemem gelemem Düşlerin olurum düşmanın olurum gelemem Gülün bittiği yerde içerdeyim İşkenceler perde perde ne hallerdeyim Sana gelemem gülüm gelemem Sarpa sardım kendi izlerimden Kement atsam yine çekilemem Çivilendim gülüm gözlerimden Sana gelemem gülüm gelemem...
  4. Ajda Pekkan - Duygularımın Bittiği Yerde

Ajda Pekkan - Duygularımın Bittiği Yerde

Duygularımın bittiği yerde düşüncelerim başlar Bir gölge gibi peşime düşer hatalar Kimbilir nerde nerde yanıldım hangi duygular aştım Kimbilir nerde kayboldu umut hangi delice yanlışta İsyan etsem belki bir an içimden İsyan etsem yaşadığım gerçeğe Belli etmem içimdeki açıları kederi Belli etmem kimseye Duygularımın bittiği yerde düşüncelerim başlar Bir roman gibi aklımdan geçen o...
  5. sözcüklerin bittiği yerde.....

sözcüklerin bittiği yerde.....

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek. O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim... Gecelerden ayazı sevmem.. ya gündüz olmalı ya gece.. namludan çıkan kurşun.. ya kalbimin derinlerinden vurmalı.. ya namludan hiç çıkmamalı.. insan sevdiğini ya ölümüne...

Sayfayı Paylaş