gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

kellerin inandığı yalanlarr:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1- Bana yakışıyor. 2- Erkeklik hormonu testeron fazla salgılanınca saçlar dökülürmüş. Yani fazla erkekler kel olurmuş. Ne kadar kellik o kadar erkeklik.
    3- Tarihe bir bakın, bütün büyük adamlar keldir.
    4- Bütün saç kozmetikleri para tuzağı.
    5- İstesem saç ektiririm ama insanın doğal hali daha güzel.
    6- Zeki ve Marjinal kadınlar kelleri seksi buluyor.
    7- Kelliğimle dalga geçilmesine kızmıyorum çünkü o benim kusurum değil, karizmamın bir parçası.
    8- Benim saç kurutma derdim yok neyseki. Şükrediyorum halime.
    9- Benim babamın kirpi gibi saçlari vardı.
    10- Çekicilik beyinden gelir, üzerindeki kıllardan değil.
    11- Sen kafanı kazıtsan sana yakışmaz. Kafa derin benim ki kadar düzgün ve benim ki gibi yüz fizyonomisine uygun olmalı.
    12- Tarihte Japon dövüşcüleri kafalarını kazıtıp daha erkek görünürlermiş.
    13- Antropolojide zekaya delalet eden kıvrımlı beyine sahip kafatasları deri yüzeyi, genelde fazla saça müsait olmamaktadır.
    14- Bir adamın kafasında ya kıl yada akıl olur...
    15- Maden olan yerde ot bitmez

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kellerin inandığı yalanlarr:)
    :haha::haha:baska türlü nasıl mutlu olacaklar emegine saglık ama gercektende yakısana yakısıyor emegine saglık

kellerin inandığı yalanlarr:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kellerin inandığı yalanlar

kellerin inandığı yalanlar

1- Bana yakışıyor. 2- Erkeklik hormonu testeron fazla salgılanınca saçlar dökülürmüş. Yani fazla erkekler kel olurmuş. Ne kadar kellik o kadar erkeklik. 3- Tarihe bir bakın, bütün büyük adamlar keldir. 4- Bütün saç kozmetikleri para tuzağı. 5- İstesem saç ektiririm ama insanın doğal hali daha güzel. 6- Zeki ve Marjinal kadınlar kelleri seksi buluyor. 7- Kelliğimle dalga...
  2. Kelime Kutusu

Kelime Kutusu

http://www.flash.gen.tr/files/filess/kelimekutu.swf
  3. 4 kelime..

4 kelime..

3 kelimelik aşk sözleri İşte insanları tuzağa düşüren..kafasını karıştıran...günah işlemesıne sebep 4 kelime........ EGER: Birisi: eğer zengin olsaydım ibadet ederdim der... Digeri: eğer fakir olsaydım ibadet ederdım der... Öbürü: eğer genç olsaydım ibadet ederdim der... Başkası: eğer ihtiyar olsam ibadet ederdim der... İşte dilin fenalığı budur..... NEDEN İlim oku ! Neden okuyayım...
  4. Bebeğim kel???

Bebeğim kel???

bebeğimin saçları uzamıyor bebeğimin saçı uzamıyor saçı çıkmıyor Anne meleklerimizin merakını cezbeden bir konu daha :D:D Bebeğim kel ya da bebeğimin saçları dökülüyor :S Korkmayın meleklerim okuyun :bebeğim: Bazı bebekler tamamen kel doğar. Ancak saçlı doğan bebeklerin de saçları ilk aylarda tamamen dökülür. Hamileliğin 6. haftasında fetüsün saç kökleri oluşmaya başlar. Bu dönemde...
  5. Kellerin Yalanları ....!!!

Kellerin Yalanları ....!!!

1-) Bana yakisiyor. 2-) Erkeklik hormonu testeron fazla salgilaninca saclar dokulurmus. Yani fazla erkekler kel olurmus. Ne kadar kellik o kadar erkeklik. 3-) Tarihe bir bakin, butun buyuk adamlar keldir. 4-) Butun sac kozmetikleri para tuzagi 5-) Istesem sac ektiririm ama insanin dogal hali daha guzel. 6-) Zeki ve Marjinal kadinlar kelleri seksi buluyor. 7-) Kelligimle dalga gecilmesine...

Sayfayı Paylaş