gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kemal Bebek Tatile Gidiyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Kemal Bebek Tatile Gidiyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, komedi ve şov dünyasının ünlü ve başarılı isimlerinden Cem Yılmaz'ın bildiğiniz gibi kendisine çok benzeyen bir bebeği var; Kemal bebek. Yılbaşında ailecek tatile giden Yılmaz ailesi bu kez yine havaalanında görüntülendi. Bu kez Roma'ya giden Cem Yılmaz ve ailesi gayet neşeli görünüyorlardı..

[​IMG][​IMG]

THY'ye ait bir uçakla bugün İstanbul'dan Roma'ya giden ünlü komedyen Atatürk Havalimanı'nda bilet ve bagaj işlemlerini yaptırdığı sırada yolcuların yoğun ilgisiyle karşılaştı, onlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Neşesi yerinde olan Cem Yılmaz muhabirlerin "Nereye gidiyorsunuz?" sorusuna sadece "Tatile gidiyorum" diye cevap verdi. Cem Yılmaz geçen sefer aynı soruya "Bağcılar'a uçuyoruz" yanıtını vermişti.

MaWiM bunu beğendi.
Kemal Bebek Tatile Gidiyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemalle Evlenmeye Gidiyorum

Mustafa Kemalle Evlenmeye Gidiyorum

fikriye hanım fikriye hanim 1920'de Ankara'ya Paşa'sının yanına gitmek için yola çıkan Fikriye Hanım, "Annesi ve hemşiresi muhalefet etse de artık şerlerinden kurtuldum... Mustafa Kemal'le evlenmeye gidiyorum" diyordu.. 1911 yılında Mustafa Kemal, yeniden İstanbul'a gelir ve Fikriye'lerin evinde kalır. Çeşitli yerlerde görev alan Mustafa Kemal-Fikriye ilişkisi sürekli kesintiye...
  2. Yahşi Cazibenin Kemali kızı ve sevgilisiyle tatilde

Yahşi Cazibenin Kemali kızı ve sevgilisiyle tatilde

elif öngel yahşi cazibe, hakan yılmaz, kızı, sevgilisi, elif öngel, tatil, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar "Yahşi Cazibe"nin Kemal'i yani Hakan Yılmaz, kızı Deniz ve sevgilisi Elif Öngel'le tatilin keyfini çıkartıyor Melek'lerim. “Yahşi Cazibe” dizisi oyuncusu Hakan Yılmaz, kızı ve sevgilisi Elif Öngel’le tatilde. Boşandığı eşine 260 bin TL tazminat ödeyen...
  3. Cem Yılmazın oğlu Kemal bebek resimleri

Cem Yılmazın oğlu Kemal bebek resimleri

cem yılmazın bebeğinin ilk resimleri Cem yılmazın oğlu kemal resimleri Geçtiğimiz günlerde, Ahu Yağtu ve CemYılmaz'ın bebeği dünyayas geldi, hatta biz de haberini sizlerle paylaşmıştık. Bu gün ise merak edenler için Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal bebeğin resimleri görsellerini sunuyor ve lafı daha fazla uzatmadan işte, Cem Yılmaz'ın bebeğinin resimleri diyoruz.
  4. Bebeğinizle Mükemmel Bir Tatilin Sırları!

Bebeğinizle Mükemmel Bir Tatilin Sırları!

bebeğinizle tatil, bebekle nasıl tatil yapılır, bebekli tatil Sevgili melekler, bebeğinizle çıkacağınız ilk tatil sizin için son derece heyecan verici olmasıyla birlikte biraz da korkutucu olabilir. Çünkü her yönden savunmasız olan bebeğinizin bir hava değişimine dahi nasıl tepki vereceğinizi bilemez, gereksiz evhamlara dahi kapılabilirsiniz. Oysa almanız gereken tedbirleri bildikten sonra...

Sayfayı Paylaş