gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kemal Burkay Kimdir bilgi verir misiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya birisi yurt dışından gelmişti böyle saçı beyaz ihtiyar bi adam kemal burkaymış adı bu adam kimdir necidir bilgisi olan var mı ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
Kemal Burkay Kimdir bilgi verir misiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kemal Burkay Kimdir, biografisi, bilgileri, resimleri

Kemal Burkay Kimdir, biografisi, bilgileri, resimleri

kemal burkay kimdir kemal burkay kimdir, hayatı biografisi, resimleri, fotoları, hakkında bilgiler 1937 yılında Tuncelinin Mazgirt İlçesinin Kızılkale Köyünde doğdu. Babası köy eğitmeniydi. İlkokulu babasının eğitmenlik yaptığı çevre köylerde ve kendi köyünde okudu. 1949 yılında Akçadağ Köy Enstitüsüne girdi. Orada ve Diyarbakır-Erganide köy enstitüsünü tamamladı, 1955 yılında öğretmen oldu....
  2. Şükran Ovalı Kimdir bilgi verir misiniz

Şükran Ovalı Kimdir bilgi verir misiniz

Merhaba acaba aranızda Şükran Ovalı Kimdir bilen var mı? Şükran Ovalı hayatıyla ilgili bilgisi olan varsa aranızda lütfen bana bu sayfadan Şükran Ovalı biyografisini paylaşsın kızlar.
  3. Pelin Suade Kimdir kısaca bilgi verir misiniz

Pelin Suade Kimdir kısaca bilgi verir misiniz

Merhaba hanımlar sizden Pelin Suade hakkında bilgi rica ediyorum aranızda Pelin Suade Kimdir bilen varsa Pelin Suade biyografi bilgilerini bir zahmet paylaşsın.
  4. Merve Sarı Kimdir bilgi verir misiniz

Merve Sarı Kimdir bilgi verir misiniz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Merve Sarı Kimdir bilen var mı lütfen bilgisi olan bana Merve Sarı Kimdir yazsın biyografi bilgilerini aktarsın.
  5. Bekir Coşkun Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Bekir Coşkun Kimdir Kısaca bilgi verir misiniz

Selam millet aranızda acaba Bekir Coşkun Kimdir bilen var mı? Eğer ki Bekir Coşkun Kimdir bilen var ise bana Bekir Coşkun hakkında kısaca bilgi verirse çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş