gebe
  1. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

kemaliye (eğin) resimlerinden

Konu, 'Doğu Anadolu' kısmında papatya57 tarafından paylaşıldı.

kemaliye eğin kemaliye eğin 2009 memleketim diye söylemiyorum bu kadar değerlerine kültürüne sahip çıkan her geçen gün kendini yenileyen ne kadar zengin yoğun olsada doğduğu toprakları her sene ziyaret eden gelişen büyüyen zamana ayak uyduran başka bir memleket ben hiç biyerde görmedim insanınyla foklorüyle doğasıyla etkinlikleriyle türküleriyle manileriyle gidilip görülmesi gereken ülkemizin güzel ve tarihi yerlerinden her yyıl düzenlenen kültür ve doğa şenlikleriyle binlerce turisti bağımlı yapmayı başarmış küçük bir şehir... sitesinden daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Of of of gerçektende inanılmaz bir yermiş :) E artık geçti sayılır yaz mevsimi bi dahaki sefere gitmek lazım buraya :D

3. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    inş canım şimdi bile güzeldir oralar ama yazın daha güzel elbette:)

kemaliye (eğin) resimlerinden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ekin Türkmen ResimLeri

Ekin Türkmen ResimLeri

ekin türkmen ayakları ekin türkmen ayak resimleri resim Küçük Kadınlar dizisinin güzel Elif'inin dizi dışındaki resimleri :)
  2. Ekin Deveci Resimleri

Ekin Deveci Resimleri

ekin deveci
  3. Erzincan Kemaliye Resimleri, Kemaliye Görüntüleri

Erzincan Kemaliye Resimleri, Kemaliye Görüntüleri

erzincan kemaliye resimleri kemaliye resimleri bingöl manzaraları erzincan fotoğrafları fotoğrafları Erzincan Kemaliye çok güzel resimlerle manzaralarla karşınız da arkadaşlar gerçekten gidilmesi görülmesi değer muhteşem manzaralarla dolu Kemaliye:)
  4. Ekin Türkmen Kimdir, Resimleri var mı?

Ekin Türkmen Kimdir, Resimleri var mı?

Ekin Türkmen Kimdir, Resimleri var mı acaba sizin sitenizde? Varsa bana konu linkini atın yoksada bir zahmet rica ediyorum paylaşın:)
  5. Yeni trend kaş ekimi

Yeni trend kaş ekimi

Hemen hemen tüm hastalar bu cümleyi söylemekte ve yinelemektedirler. Yapılan ön görüşmede hastaların %99 nasıl bir ameliyat sonucu olacağını akıllarında canlandırabilmektedir. Doktorunuz size göstereceği fotoğraflar, neler yaşayacağınız ve hangi aşamalardan geçeceğinizi anlattığında sonucunuda tahmin edebiliyor olacaksınız. Yeni trend kaş ekimi Gelişen teknoloji sayesinde olduka doğal...

Sayfayı Paylaş