gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Aklım Karıştı

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hangi rüzgar attı seni Niye döndün ki geri Kimseler seni sevmedi mi
    Umduğun gibi deli deli

Küllenip giderken acılar
    Kendi kendime yaşamaya
    Donmuş bir gözyaşı gibi
    Akmayan şu yaşantıma
    Alışıyordum, öğreniyordum
    Savaşıyordum, kusura bakma başarıyordum

Aklım buz gibi yanına koştu
    Ellerim ellerine kaçtı
    Bu ziyareT amacını aştı
    Kaderim yolundan şaştı

Yüreğim bana karşı çıktı
    Karışmam bu iş beni aştı
    Olan oldu ateşini yaktı
    Yine aklım çok karıştı

Hangi rüzgar attı seni
    Niye döndün ki geri
    Kimseler seni sevmedi mi
    Umduğun gibi deli deli
    Bildiğin gibi seviyorum seni

Kenan Doğulu - Aklım Karıştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Kime Ne

Kenan Doğulu - Kime Ne

Herkes ayrıl diyor Canımı sıkıyor Neler çektiğimi bir allah biliyor Ayrıl demek kolay ya sonra çilesi Bu hayat benim mi yoksa ellerin mi? Valla kime ne hatta kime ne Aşk kolay mı bu devirde Herkes kendi derdinde Kıymet bilen yok, yitiren çok Ne mutlu sevene Söyle aşkı denedin mi? Yenilmezsen aşk olmaz Bari meşki denedin mi?
  2. Kenan Doğulu - Aşkım Aşkım

Kenan Doğulu - Aşkım Aşkım

Cennetten çiçek topladım sana Herkes aşk diye kıvranıp duruyorken Ben en saf halimi sakladım sana Sen deneyip deneyip yanılıyorken Kuruttuğum çiçekler tarih oldu Derbeder içimde bir ocak var Kim bilir ne gün söner Aşkım aşkım diye ağlayacaksın Başını taşlara hergün vuracaksın Sesini duyan yokki anlayacaksın Sen gittin şimdi sıra bende Ben gittim şimdi sıra sende Aşkım aşkım diye ağlayacaksın...
  3. Kenan Doğulu-Öp

Kenan Doğulu-Öp

Öp Beni biraz dinlesen Beni biraz anlasan Bana biraz güvensen Gidermiydin üzermiydin Seni biraz koklasam Sana biraz dokunsam Seni bi tık şaşırtsam Gelirmiydin öpermiydin Öp öp öp öp öp beni öp Öp öp öp öp öp beni öp Dondum kaldım biranda Resmen kitlendim son anda Kalbine kimse dokunmamış Ürktüm korktum bir anda Belkide şehvetin firarda Tenine kimse dokunmamış Öp öp öp öp öp beni öp Öp öp öp...
  4. Kenan Doğulu-En kıymetli

Kenan Doğulu-En kıymetli

kenan doğulu en kıymetli şarkı sözleri kenan doğulu en kıymetli şarkı sözü sözleri dogulu kiymetli sarki sozu En Kıymetli Bakma öyle kırgın kırgın Yüreğim zaten perperişan Durma öyle yorgun yorgun Gücüm tükenmek sınırında Yüreğinin sesine kulak verirsen eğer Anılar beni doğrular Her anının hatrına aşkı da kat yanına Beni götür uzaklara Sen benim en kıymetlimsin En güzel vazgeçilmezimsin Sen...
  5. En kıymetlimsin.....(kenan doğulu)

En kıymetlimsin.....(kenan doğulu)

sen benim en kıymetlimsin notaları Sen benim en kıymetlimsin tek kelimeyle süper........

Sayfayı Paylaş