gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Ara Beni Lütfen

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

içinde bu kadar öfkemi vardı kenan doğulu güvendiğim dağlara karlar mı yağdı güvendiğin dağlara karlar mı yağdı kenan doğulu içinde bukadar öfkemi vardı güvendiğim belki haberin yok herşeyi duydum belki yüzün yok perişan oldun
    belki de şarjın bitti ya da biz bittik
    ara beni lütfen
    sesini duymalıyım masal anlatsanda
    hikayen ödülleri toparlasada
    seni çok sevmiş olsamda unut beni lütfen
    sana çok kızmış olsamda
    ara beni lütfen
    umduğum dağlara karlar mı yağdı
    içinde bu kadar öfke mi vardı
    ben demiştim demeyi ezberledim gitmeyi
    insan sevdiğine böyle yapar mı
    bil ki sebebim çok beni kaybettin
    artık duvarlarım cebimde değil
    seni çok sevmiş olsamda unut beni lütfen
    sana çok kızmış olsamda ara beni lütfen

Kenan Doğulu - Ara Beni Lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu Konser Tarihleri

Kenan Doğulu Konser Tarihleri

kenan doğulu konser tarihleri kenan doğulu konserleri 2010 konseri 2010 konserleri konser tarihleri 2011 Beş yaşında iken konservatuarın piyano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piano bölümünde eğitim aldıktan sonra önce flüt bölümünde, hocası Erkan Alpaydan flüt, ardından gitar bölümü açılınca da Erdem Sökmenden gitar dersleri aldı. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik,...
  2. Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Beyaz Yalan Sevgilim otur biraz konuşmamız gerek Sana hiç yalan söylemedim bil ama bazı şeyleri biraz eksik anlatmış olabilirim Yıkılmayız yağmasak da gürleyen cinsteniz Bulunmaz taşlardan bir kolyeyiz kopmayız küçük saglam düğümlerle ugraşmayız Buzdağının altında üşürüm yanlız kaldım mevsim geçsin diye bekliyorum kur yapanın tuzagında çeresiz kıvrandım üzüntümle yüzleşiyorum sev beni...
  3. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  4. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  5. Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazın lütfen

Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazın lütfen

Arkadaşlar öncelikle hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyor ve Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum. Lütfen Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş