gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Baş Harfi Ben

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gidince anliyorum, her seyini özlüyorüm Tenin benim gibi, kokunu içime istiyorum Öpünce anliyorum, ben seninle yasiyorum
    Gün birden beri, kaç kere vuruluyorum

Birden bire hayatinin tümü oldun
    Gecelerine gün gibi dogdun
    Gidersen bir gün biri üzülür çok
    Hayatinin tümü oldun
    Gidersen bir gün biri kirilir çok
    Adi lazim degil, bas harfi ben

Festival gibisin katilmak istiyorum
    Önlerden yer kapip, gözünü kalbime bekliyorum
    Asaletinin bedeli, çok kölen var belli biri
    Hem biraz deli, azdan çok da serseri

Gidersen bir gün biri üzülür çok
    Hayatinin tümü oldun
    Gidersen bir gün biri kirilir çok (2)

Adi lazim degil, bas harfi ben (4)

Kenan Doğulu - Baş Harfi Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Tükendim ben

Kenan Doğulu - Tükendim ben

uçurumdaki itilen bebek doğmadan gülen bir melek olmuyor, kural mı bu? sesim çıkmıyor, bağrım tutuk bu defa sarsıntı çok yıkılan her benim ayaklanmıyor içimdeki son halk sarılıp yılana ölümüne sevdim hesapsız ah güzel allah'ım niye bana mevsim çiçeksiz sarılıp yalana ölümüne sevdim hesapsız ah güzel allah'ım yine bana hüsran tükendim ben uçurumdaki itilen bebek doğmadan gülen bir melek...
  2. Kenan Doğulu - Benimle Kal

Kenan Doğulu - Benimle Kal

sen gittin ya parçam gitti söktüler sanki yarımı henüz dur bile diyemeden topladım gözyaşlarımı yalan rüyalar içinde boğuldun belki sinsice yoksa gidermiydin hiç böyle bencilce dağlasalar gözlerimi silseler kaderimi vazgeçmem harcasalar gençliğimi söndürseler ateşimi vazgeçmem eskisi gibi benimle kal yine benimle ol yanımda kal şimdi kopar zincirlerini sar bana benimle kal yine benimle ol...
  3. Kenan Doğulu - Ben Senin Herşeyinim

Kenan Doğulu - Ben Senin Herşeyinim

Zaman zaman her zaman bağlanmışım ben sana kor ateşten zincirlerle geçip giden her zaman çığım büyür dağ gibi beklerim gezmeyi kanında kalbin kalbimde nefesin bedenimde canına yazdırdım kendimi aklın sevgimde gözün sevişimde yalansa öldür beni ben senin her şeyinim avucumun içi gibi bilirim seni ben senin her şeyinim bebeğim... gözlerinden bal birazcık da bu kadar masum olma...
  4. Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım

Kenan Doğulu - Ben Güzelden Anlarım

ben güzelden anlarım akor Ben güzelden anlarım Gözlerin menekşe bahçesi Bu kadarı fazla gerek yok Sözlerin ipek gül denizi Bu kadarına hiç gerek yok Hislerim seni ele veriyor Sen sevilecek yarımsın Ellerim hep seni arıyor Yerin yurdun yanımdır Nazlısın,hakkındır Buraya yazıyorum Benim olacaksın Cilvelisin,yakışır Buraya yazıyorum Benim olacaksın Çok tatlısın çok Seni veren allah'a Şükürler...
  5. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...

Sayfayı Paylaş