gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kenan doğulu beren saate sevgililer günü için ne almış

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yılın aşıkları elbetteki Beren ve Kenan çifti. Acaba diyorum Kenan Berene yarın için ne almış ? :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Güzel bir birliktelik yaşayan iki ünlü isim Beren Saat ve Kenan Doğulu gün geçmiyorki haklarında çıkan yeni bir haberle karşımıza gelmesinler.Ünlü Şarkıcı Kenan Doğulu,romantik tavrını bir kez daha konuşturdu. Bu yılki Sevgililer Günü'nü Beren Saat ile geçirmek için tüm teklifleri geri çeviren ünlü şarkıcı güzel aşkına çok özel bir de sürpriz yapacağını açıkladı.14 Şubat Sevgililer Günün'de maddi değeri yüksek hediyelerin alınmasından yana olmayan Doğulu, Saat için yeteneğini konuşturdu.
    Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu Beren Saat için özel bir şarkı yazdığını açıkladı.Sevgilisine bu parçasını ilk kez 14 Şubat'ta söyleyecek olan Kenan Doğulu'nun mekan olarak da çok özel bir yeri seçtiği öğrenildi.Beren Saat için bu inanılmaz bir sevgililer günü hediyesi olsa gerek ünlü çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    biz hayatla boğuşurken banane berenin ilişkisinden.hiçte umrumda değil valla ünlülerin hayatı.bizim milletimiz ne meraklı bunlara :D

karakuzu bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Belki merak edilir neysede boyle internet basina oturup özenle konu acip kenan berene ne almis diye soru sormus olmasi benim daha cok tuhafima gidiyo :S

- - - Updated - - -

Belki merak edilir neysede boyle internet basina oturup özenle konu acip kenan berene ne almis diye soru sormus olmasi benim daha cok tuhafima gidiyo :S

kenan doğulu beren saate sevgililer günü için ne almış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Güzeller İçinden

Kenan Doğulu - Güzeller İçinden

Güzeller içinden bir seni sevdim Kalbimi sana, bir sana verdim Biyerlerde şenlik olsa sebeplensek, eğlensek Felekten bir gece çalsa Tir tir edip söylenmesen Kan ter içinde eğlensek Son gülenin hatrına Güzeller içinden bir seni seçtim Kalbimi sana, bir sana verdim Biyerlerde şenlik olsa sebeplensek, eğlensek Felekten bir gece çalsa Tir tir edip söylenmesen Kan ter içinde eğlensek Son...
  2. Kenan doğulu ve beren saat ne zaman evlenecek kızlar ?

Kenan doğulu ve beren saat ne zaman evlenecek kızlar ?

Kızlar Kenan doğulu ile Beren saatin düğün tarihleri belli oldu mu ? Birde düğün fotoğraflarını resimlering örmeyi çok istiyorum tabi bunun için evlenmeleri gerek :) tarih ve yer belli mi istanbulda iken gitmek lazım :)
  3. Yılın Büyük Düğünü Kenan Doğulu Ve Beren Saat Evlilik Kararı Aldılar...

Yılın Büyük Düğünü Kenan Doğulu Ve Beren Saat Evlilik Kararı Aldılar...

Beren Saat-Kenan Doğulu Evleniyormu Yılın Düğünü Beren Saat-Kenan Doğulu Düğünü Aşkları büyük gelişmelerle devam eden Kenan-Beren Çifti nişanlanmayı bırakın evlenmeye bile karar vermişler...Yılın büyük düğünü için çoktan hazırlıklar bile başlamış..Bakalım ne zaman evlenip ne zaman boşanacaklar .....Bir gün gelecek belkide boşanma haberini de vereceğiz bunların ...:)Hatta o kadar çabuk...
  4. Beren Saat Ve Kenan Doğulunun Sır Gibi Sakladığı Gerçek Ne!!!

Beren Saat Ve Kenan Doğulunun Sır Gibi Sakladığı Gerçek Ne!!!

Beren Saat Hamile mi Beren Saat Haberi Yakın zamanda aşkları başlayan Kenan Doğulu ve Beren Saat ikilisi evlilik hazırlıkları içindeler..Bizlerde merakla bekliyoruz ne zaman olacak bu muhteşem düğün....Peki ya bazı dedikodulara ne demeli acaba...Beren Saat Ve Kenan Doğulunun gizlediği bir sırlarımı var...İşte haberin detayları.... Beren Saat türk dizi tarihinini belkide en çok...
  5. beren saat ve kenan doğulu nişanlandı mı?

beren saat ve kenan doğulu nişanlandı mı?

Selam arkadaşlar, Beren Saat ve Kenan Doğulu için nişanlandılar deniyor acaba doğru mu? Onları birbirlerine çok yakıştırıyorum inş doğrudur :D

Sayfayı Paylaş