kenan doğulu beren saate sevgililer günü için ne almış

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
kenan doğulu beren saate sevgililer günü için ne almış
Yılın aşıkları elbetteki Beren ve Kenan çifti. Acaba diyorum Kenan Berene yarın için ne almış ? :D

Güzel bir birliktelik yaşayan iki ünlü isim Beren Saat ve Kenan Doğulu gün geçmiyorki haklarında çıkan yeni bir haberle karşımıza gelmesinler.Ünlü Şarkıcı Kenan Doğulu,romantik tavrını bir kez daha konuşturdu. Bu yılki Sevgililer Günü'nü Beren Saat ile geçirmek için tüm teklifleri geri çeviren ünlü şarkıcı güzel aşkına çok özel bir de sürpriz yapacağını açıkladı.14 Şubat Sevgililer Günün'de maddi değeri yüksek hediyelerin alınmasından yana olmayan Doğulu, Saat için yeteneğini konuşturdu.

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu Beren Saat için özel bir şarkı yazdığını açıkladı.Sevgilisine bu parçasını ilk kez 14 Şubat'ta söyleyecek olan Kenan Doğulu'nun mekan olarak da çok özel bir yeri seçtiği öğrenildi.Beren Saat için bu inanılmaz bir sevgililer günü hediyesi olsa gerek ünlü çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz...

biz hayatla boğuşurken banane berenin ilişkisinden.hiçte umrumda değil valla ünlülerin hayatı.bizim milletimiz ne meraklı bunlara :D

Belki merak edilir neysede boyle internet basina oturup özenle konu acip kenan berene ne almis diye soru sormus olmasi benim daha cok tuhafima gidiyo :S

- - - Updated - - -

Belki merak edilir neysede boyle internet basina oturup özenle konu acip kenan berene ne almis diye soru sormus olmasi benim daha cok tuhafima gidiyo :S

Geri