gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Beyaz Yalan Sevgilim otur biraz konuşmamız gerek

Sana hiç yalan söylemedim bil ama
    bazı şeyleri biraz eksik anlatmış olabilirim

Yıkılmayız yağmasak da gürleyen cinsteniz
    Bulunmaz taşlardan bir kolyeyiz kopmayız
    küçük saglam düğümlerle ugraşmayız
    Buzdağının altında üşürüm yanlız kaldım
    mevsim geçsin diye bekliyorum

kur yapanın tuzagında çeresiz kıvrandım
    üzüntümle yüzleşiyorum
    sev beni senden tek dileğim beni sev beni
    dinle beni açma geçen bölümdeki
    alkışlanmış herkesi üzmüş kırmış perdeyi
    Beyaz yalan
    Beyaz yalanlar diyorlar adına
    Günahları kendi boyunlarına
    Bence palavra
    Hepimizi seni de beni de yiyorlar

En temiz duygularımla sevdim ben seni
    Ama şartlar denen o vahim şey
    Caydırmış olabilir bunca mağdur aşkzedeyi
    Geç beni biz diye bir film olsun vizyonda
    Resimlerin duvar kağıdında
    Mutfağımda yatak odamda her yerde senlik var
    Koydum başımın üstüne kalbini
    Yüksekten daha iyi gör diye gerçekleri
    (?) anlık bozuk insan hallerini
    Bildim teninin kıvamı senin
    Beyaz yalan
    Beyaz yalanlar diyorlar adına
    Günahları kendi boyunlarına
    Bence palavra
    Hepimizi seni de beni de yiyorlar

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ağla

Kenan Doğulu - Ağla

Özünü sevmedin hiçbir insanın Gösterişli aşklar seni bozdu Meleğim benim Kendin kaşındın Anamın ellerinden hiç öpmeden Köyümün sütünden hiç içmeden Harcadın beni kadersiz yanmışım Senden bana kalan bu hüzün bu yıkılış Beni küstüren bu yas Beni ağlatan bu yas Ağla susma şimdi sen ağla Tutku bu hafife alınmaz Ne büyük hata yaptığını anla Ağla susma şimdi sen ağla Utanır yakınırım kendimden...
  2. Kenan Doğulu Konser Tarihleri

Kenan Doğulu Konser Tarihleri

kenan doğulu konser tarihleri kenan doğulu konserleri 2010 konseri 2010 konserleri konser tarihleri 2011 Beş yaşında iken konservatuarın piyano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piano bölümünde eğitim aldıktan sonra önce flüt bölümünde, hocası Erkan Alpaydan flüt, ardından gitar bölümü açılınca da Erdem Sökmenden gitar dersleri aldı. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik,...
  3. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  4. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  5. Beyaz ve Kenan Doğulu alışveriş merkezi açtı

Beyaz ve Kenan Doğulu alışveriş merkezi açtı

beyaz, beyazıt öztürk, kenan doğulu, marmara forum, marmara forumun açılışı, Konu başlığımızı gördüğünüz de "Beyaz ve Kenan ortaklaşa alışveriş merkezi mi açmış mış mış" diye şaşırdınız değil mi Melek'ler? :D:D Yok yok öyle değil, bakın işte böyle Melek'lerim:D:D Beyaz ve Kenan alışveriş merkezi açtılar Beyazıt Öztürk ve Kenan Doğulu açılışta şov yaptı Multi Development...

Sayfayı Paylaş