gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Can Bebeğim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gel yine seviselim gizlice Haykiralim askimizi sessizce Gül yine gülüselim sevgiyle
    gül ki çiçekler kiskansin tazecigim
    yerime seni sevsen bilirdin
    yerine beni koysan severdin
    sigdiramadim sevgime sevgimi
    veremedim sana ben herseyimi
    can bebegim can kusum
    uyan da bak ne sevgisizim
    bu kadar erken gidemezsin
    senciyim yalniz senci
    can bebegim can kusum
    anla beni yok çareleyim
    bu kadar vicdansiz olma
    sensiz ben bir harabeyim
    batmasin günesin isitsin sözlerin
    solmasin gül yüzün
    dayanamam cancanim

Kenan Doğulu - Can Bebeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Beyaz Yalan Sevgilim otur biraz konuşmamız gerek Sana hiç yalan söylemedim bil ama bazı şeyleri biraz eksik anlatmış olabilirim Yıkılmayız yağmasak da gürleyen cinsteniz Bulunmaz taşlardan bir kolyeyiz kopmayız küçük saglam düğümlerle ugraşmayız Buzdağının altında üşürüm yanlız kaldım mevsim geçsin diye bekliyorum kur yapanın tuzagında çeresiz kıvrandım üzüntümle yüzleşiyorum sev beni...
  2. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  3. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  4. Beren Saat Kenan Doğulu Çifti Bebek mi Bekliyor ?

Beren Saat Kenan Doğulu Çifti Bebek mi Bekliyor ?

Beren Saat Hamile Beren Saat Hamilemi Sevgili melekler, yılın aşıkları Beren Saat Kenan Doğulu çiftinin attıkları her adımları olay oluyor. Bunun içinde çifti sürekli göz hapsinde bulunduran magazin basını çifti Nişantaşı'nda City's Alışveriş Merkezinde ablukaya almış. Beren Saat hamile mi sorularını akla getiren çiftin avmde yaşadıklarıyla ilgili haber detayları şöyle......
  5. Kenan Doğulu İkiz Bebek İstiyor!

Kenan Doğulu İkiz Bebek İstiyor!

kenan doğulu beren saat, kenan doğulu haberleri, kenan doğulu Sevgili melekler, magazin dünyasının en sevilen ünlü çiftlerinden Kenana Doğulu ve Beren Saat aşkı doludizgin devam ederken, çiftin evlilik tarihleri sürekli merak ediliyor. Henüz bu tarihle ilgili kesin bir açıklama yapmayan çiftten Kenan Doğulu geçtiğimiz gün Azerbaycan'da bir konser verdi. Konser öncesi basın...

Sayfayı Paylaş