gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Ex Aşkım

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yalnızım tekten yalnızım Suç benim seni gönlüme yazmışım Dargınlarda ben,başrollerde sen
    Yağmursuz yarınlarda ıslanmışım

Yüzüne bile bakmam
    Bana dönme sakın
    Elini bile tutmam
    Geri gelme sakın

Ex aşkım bana neler ettin
    Bu ömrü bana zehir ettin

Kenan Doğulu - Ex Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu Hepsi kızı Cemreyle aşk iddaalarına açıklık getrdi

Kenan Doğulu Hepsi kızı Cemreyle aşk iddaalarına açıklık getrdi

Kenan Doğulu Aramızda aşk yaşanmıyor biz Cemreyle abi kardeş gibiyiz Doğulu Cemre ile aşk dedikodularına son noktayı koydu
  2. Kenan Doğulu - Aşkım Aşkım

Kenan Doğulu - Aşkım Aşkım

Cennetten çiçek topladım sana Herkes aşk diye kıvranıp duruyorken Ben en saf halimi sakladım sana Sen deneyip deneyip yanılıyorken Kuruttuğum çiçekler tarih oldu Derbeder içimde bir ocak var Kim bilir ne gün söner Aşkım aşkım diye ağlayacaksın Başını taşlara hergün vuracaksın Sesini duyan yokki anlayacaksın Sen gittin şimdi sıra bende Ben gittim şimdi sıra sende Aşkım aşkım diye ağlayacaksın...
  3. Kenan Doğulu - Aşk Tanrısı

Kenan Doğulu - Aşk Tanrısı

sen benim başıma gelen en güzel şeysin bu güne kadar sen benim canımı yakan en tatlı şeysin bu güne kadar gururlu,gizemli,asilll sevgilim ölene kadar sonuna kadar bitene kadar aşk tanrısıyla dans ettim dün seni bana anlattı hep kalp acısıyla dertleştik dün aklımda sen kalbimde sen sen benim başıma gelen en güzel şeysin bu güne kadar sen benim canımı yakan en tatlı şeysin bu güne kadar...
  4. Kenan Doğulu - Aşk Oyunu

Kenan Doğulu - Aşk Oyunu

ıslak sokağın kucağında bir ben ve çaresiz bir ben daha tuzlu saçlarım değiyor dudaklarıma aynı sen o tatlı ten sanki umrunda belkide onunla sevişiyor çılgınca yine de kalbim hep onunla sen benim masum biricik meleğim aşk oyunu buna derler güzelim seçmelisin birini bir şöyle bir böyle derken kaçırıp harcarsın sevgileri yeni aşk caydırır çoğu zaman aldatır gelen gideni aratır aşk oyunu...
  5. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...

Sayfayı Paylaş