gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Günah Değil mi Bana

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Çok karanlık geçti yoksun gözyaşına ihtiyacım var benimki tükendi paylaşacaktık her şeyi yalancı
    acım tükenmek bilmiyor
    gücüm dayanmaya yetmiyor
    sevgi ufkumu göz görmüyor
    çılgınsın sen harcıyorsun
    harcıyorsun bal gibi biliyorsun
    sevmiyorsun çünkü sen bencilsin
    ....hainsin
    günah değil mi bana?
    Yazık değil mi bana
    bu kalp sözüne feda
    delilik etme bize kıyma
    günah değil mi bana
    yazık değil mi bana
    hakkimi çalma ama
    sen yine sevme ben yeterim
    senimi benden alma
    beyaz kadehlerin içinde
    balık olmak değil
    seni sevmekten anladığım

Kenan Doğulu - Günah Değil mi Bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun Mu?

Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun Mu?

Sebepsiz çekip gittin Anlayamadım ki ben seni Hata bende biliyorum Söyleyemedim ki hislerimi Biliyorum artık geç Ama haykırıyorum gerçeği Ben sensiz sevgisiz ben sensiz kimsesiz Hiç bana sordun mu Aşkımıza ağlarken Hiç bana sordun mu Sevgimizi harcarken Ele güne inanıp ta Resmimizi karalara boyadın yar Bakakaldım beni bir tokatla Alabora ettin yar Hiç bana sordun mu Aşkımızı ağlarken Hiç bana...
  2. Kenan Doğulu - Belli Mi Olur

Kenan Doğulu - Belli Mi Olur

gözlerin yalan söylemiyor herşey o kadar açık ki anlamadım sanma sakın bu aşka güneş doğmuyor(2) ne kadar inkar edersen et bazı şeyler sona erdi sıcak gülüşlerin yok artık ayrılık zamanı ayrılık zamanı geldi herşeyi söyle çekinme buluruz belki bir çıkış yolu herşeyi anlat içinde kalmasın belki bende kabahat herşeyi söyle çekinme buluruz belki bir çıkış yolu herşeyi anlat içinde kalmasın...
  3. Beren Saat ve Kenan Doğulu Birlikte mi?

Beren Saat ve Kenan Doğulu Birlikte mi?

beren saat kenan doğulu beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Uçankuşun verdiği habere göre Beren Saat ve Kenan Doğulu aşk yaşıyormuş melekler :) Geçtiğimiz gece romantik bir akşam yemeği yiyen ikili ile ilgili haber şöyle; Önceki akşam Karaköy Balıkçısı’nda romantik bir yemek yiyen Beren Saat’le Kenan Doğulu, geceyi Acarkent’te noktaladı... Karşı karşıya değil yan yana oturmayı...
  4. Beren Saat Kenan Doğulu Aşkı Gerçek mi? İşte Cevabı...

Beren Saat Kenan Doğulu Aşkı Gerçek mi? İşte Cevabı...

beren saat kenan doğulu birlikte mi beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Sevgili melekler, dün yaptığımız Beren Saat Kenan Doğulu Birlikte mi haberinden sonra bugün nihayet beklenen açıklama Kenan Doğulu'nun menajerinden geldi. Haber şöyle; Beren Saat'in adı geçtiğimiz günlerde ünlü popçu Kenan Doğulu ile anılmaya başlanmıştı. Taraflar ne inkar etti ne de kabul edip açıkladılar....
  5. Beren Saat Kenan Doğulu Çifti Bebek mi Bekliyor ?

Beren Saat Kenan Doğulu Çifti Bebek mi Bekliyor ?

Beren Saat Hamile Beren Saat Hamilemi Sevgili melekler, yılın aşıkları Beren Saat Kenan Doğulu çiftinin attıkları her adımları olay oluyor. Bunun içinde çifti sürekli göz hapsinde bulunduran magazin basını çifti Nişantaşı'nda City's Alışveriş Merkezinde ablukaya almış. Beren Saat hamile mi sorularını akla getiren çiftin avmde yaşadıklarıyla ilgili haber detayları şöyle......

Sayfayı Paylaş