gebe
  1. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kenan Doğulu Hepsi kızı Cemreyle aşk iddaalarına açıklık getrdi

Konu, 'Magazin' kısmında CeMRe YoSH tarafından paylaşıldı.

Kenan Doğulu Aramızda aşk yaşanmıyor biz Cemreyle abi kardeş gibiyiz
    Doğulu Cemre ile aşk dedikodularına son noktayı koydu

2. Pelin

Pelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kenan Doğulu Hepsi kızı Cemreyle aşk iddaalarına açıklık getrdi
    Zaten Cemreninde Kenanında sevglisi varmış.Cemreciğimede Kenan gibi birisi yakışmıo zaten

Kenan Doğulu Hepsi kızı Cemreyle aşk iddaalarına açıklık getrdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ex Aşkım

Kenan Doğulu - Ex Aşkım

Yalnızım tekten yalnızım Suç benim seni gönlüme yazmışım Dargınlarda ben,başrollerde sen Yağmursuz yarınlarda ıslanmışım Yüzüne bile bakmam Bana dönme sakın Elini bile tutmam Geri gelme sakın Ex aşkım bana neler ettin Bu ömrü bana zehir ettin
  2. Kenan Doğulu - Aşkım Aşkım

Kenan Doğulu - Aşkım Aşkım

Cennetten çiçek topladım sana Herkes aşk diye kıvranıp duruyorken Ben en saf halimi sakladım sana Sen deneyip deneyip yanılıyorken Kuruttuğum çiçekler tarih oldu Derbeder içimde bir ocak var Kim bilir ne gün söner Aşkım aşkım diye ağlayacaksın Başını taşlara hergün vuracaksın Sesini duyan yokki anlayacaksın Sen gittin şimdi sıra bende Ben gittim şimdi sıra sende Aşkım aşkım diye ağlayacaksın...
  3. Kenan Doğulu - Aşk Tanrısı

Kenan Doğulu - Aşk Tanrısı

sen benim başıma gelen en güzel şeysin bu güne kadar sen benim canımı yakan en tatlı şeysin bu güne kadar gururlu,gizemli,asilll sevgilim ölene kadar sonuna kadar bitene kadar aşk tanrısıyla dans ettim dün seni bana anlattı hep kalp acısıyla dertleştik dün aklımda sen kalbimde sen sen benim başıma gelen en güzel şeysin bu güne kadar sen benim canımı yakan en tatlı şeysin bu güne kadar...
  4. Kenan Doğulu - Aşk Oyunu

Kenan Doğulu - Aşk Oyunu

ıslak sokağın kucağında bir ben ve çaresiz bir ben daha tuzlu saçlarım değiyor dudaklarıma aynı sen o tatlı ten sanki umrunda belkide onunla sevişiyor çılgınca yine de kalbim hep onunla sen benim masum biricik meleğim aşk oyunu buna derler güzelim seçmelisin birini bir şöyle bir böyle derken kaçırıp harcarsın sevgileri yeni aşk caydırır çoğu zaman aldatır gelen gideni aratır aşk oyunu...
  5. Hepsi Biyografi Cemre Kemer

Hepsi Biyografi Cemre Kemer

Cemre KEMER 1985 te İstanbul'da doğdu. Mİmar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde ortaöğretimin ve liseyi bitirdi. Aynı okulda Klasik Bale eğitimine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda beş yıl boyunca rol aldı. Kliplerde oyunculuk yaptı. Reklam jingle leri seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.

Sayfayı Paylaş