gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun Mu?

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sebepsiz çekip gittin Anlayamadım ki ben seni Hata bende biliyorum
    Söyleyemedim ki hislerimi
    Biliyorum artık geç
    Ama haykırıyorum gerçeği
    Ben sensiz sevgisiz ben sensiz kimsesiz
    Hiç bana sordun mu
    Aşkımıza ağlarken
    Hiç bana sordun mu
    Sevgimizi harcarken
    Ele güne inanıp ta
    Resmimizi karalara boyadın yar
    Bakakaldım beni bir tokatla
    Alabora ettin yar
    Hiç bana sordun mu
    Aşkımızı ağlarken
    Hiç bana sordun mu
    Sevgimizi harcarken
    Buna hakkın yok

Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun Mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Günah Değil mi Bana

Kenan Doğulu - Günah Değil mi Bana

Çok karanlık geçti yoksun gözyaşına ihtiyacım var benimki tükendi paylaşacaktık her şeyi yalancı acım tükenmek bilmiyor gücüm dayanmaya yetmiyor sevgi ufkumu göz görmüyor çılgınsın sen harcıyorsun harcıyorsun bal gibi biliyorsun sevmiyorsun çünkü sen bencilsin ....hainsin günah değil mi bana? Yazık değil mi bana bu kalp sözüne feda delilik etme bize kıyma günah değil mi bana...
  2. Sordun mu bana aşık olabilir misin diye

Sordun mu bana aşık olabilir misin diye

Sordun mu,bana aşık olabilir misin diye.? Sormadan aşık oldum sana, Ben şikayetçi değildim ama sana fazla geldi sevgim onu fark ettim. Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Söyledin mi, bak ben en zor gününde gideceğim bunu bil de beni sev bağlan bana ? Sordun mu, bana aşık olabilir misin diye.? Bak ben, senin benim için ölmeni bile görmeyeceğim seni öyle keskin silip atacağım...
  3. Kenan Doğulu-Anlıyor musun

Kenan Doğulu-Anlıyor musun

Anlıyor Musun Varken var gibi yokken sır gibi Seninle sevişmek rüya gibi Sen gerçekmisin dudağın kaşın Gözün bakışın tenin kokun elimi tuttun Bugün ilk günümüz bizim gözüme baktın içimi gördün Niyetim çok tatlı benim kurtulamazsın Anlıyormusun biliyormusun duyuyormusun Mis kokmuş yine evime gelip gidince Kokusu kalmış ye beni dolçe Ritmi ne güzel şahane belide ince Anlıyormusun biliyormusun...
  4. Kenan Doğulu-Olur mu

Kenan Doğulu-Olur mu

Olur Mu özledim hakkim mi sen olmadan olmuyor sevişsek ayip mi tenin olmadan olmuyor beni öp desem dokun desem olur mu aliştim sana öyle hemen kopamiyorum beraber olsak seni haykirsam duyulur mu usul usul gel her zamanki gibi masum kişkirtici bir melek ellerin ellerimde rahat değil sanki yabanci memlekette yalnizim gibi beni öp desem dokun desem olur mu aliştim sana öyle hemen...
  5. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...

Sayfayı Paylaş