gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kenan Doğulu İstanbul Sözleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben çok koyu bir Kenan Doğulu hayranıyım ve onu genelde çok kıskanırım ama bu kez Beren Saat ile olan birlikteliğini kıskanmak yerine evlenmelerini istiyorum :) Ayrıca sizden de Kenan Doğulu İstanbul Sözlerini rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kenan Doğulu İstanbul Sözleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu Bal Gibi Sözleri istiyorum

Kenan Doğulu Bal Gibi Sözleri istiyorum

Selam kızlar dün beyaz show da Kenan Doğulu vardı ve ben orda söylediği bir şarkıyı çok beğendim ve sizden de sözlerini istiyorum lütfen Kenan Doğulu Bal Gibi Sözlerini yazar mısınız?
  2. Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam kızlar Kenan Doğulu hayranıyım adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum ve Kenan Doğulu Rica Şarkısına da bitiyorum bu yüzden sizden Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözlerini rica ediyorum.
  3. Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözü istiyorum

Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba kızlar kenan aşığı olan ben sizden bir ricada bulunacağım. ben ve benim gibi kenan hayranları için mümkünse Kenan Doğulu Aşka Türlü Şeyler Şarkı Sözlerini yazar mısınız ?
  4. Kenan Doğulu Zevk Alalım Sözleri istiyorum

Kenan Doğulu Zevk Alalım Sözleri istiyorum

Merhaba arkadaşlar siz daha önce hiç dinlediniz mi bilmiyorum ama ben yeni dinledim ve doğrusunu söylemek gerekirse bittim Kenan Doğulu'nun Zevk Alalım şarkısına :) Aranızda Kenan Doğulu Zevk Alalım Sözlerini bilen varsa bana bu şarkının sözlerini yazsın lütfen.
  5. Kenan Doğulu Kardan Kadın Sözleri istiyorum

Kenan Doğulu Kardan Kadın Sözleri istiyorum

Arkadaşlar Kenan Doğulu Kardan Kadın adlı parçasını dinlediniz mi ya da sözlerini biliyor musunuz bilmiyorum ama ben o şarkının sözlerini sizden istiyorum şimdiden Kenan Doğulu Kardan Kadın Sözleri için çok mersi.

Sayfayı Paylaş