gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Kalamam Kiracı

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Anilar ıç çekıyor Vicdansiz zamana Yaralar ıç kavuruyor
    Dermansiz acilarla
    Karalar aklaniyor
    Su gıbı temızlenıyor
    Dünyada senin gibi
    Melek yok gönlüm biliyor
    Yalandan kağit gemı boğuşuyor dalgalarla
    Boşuna bu çaba boşluğunda
    Yalandan çocuk gibi kan ağliyor çareler
    Boşuna bu kaza bu elveda
    Kanadi yaralım canimi alanım
    Benı yerden yere vur ama gıtme yanarım
    Yaramı saranim günümü yazanım
    Tadım olmazsa eğer yaşayamam kaçarim
    Kalmam kıraci bu dünyada
    Sebebim yoksa gülenim çoksa
    Sevenim yoksa

Kenan Doğulu - Kalamam Kiracı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Aşkım Aşkım

Kenan Doğulu - Aşkım Aşkım

Cennetten çiçek topladım sana Herkes aşk diye kıvranıp duruyorken Ben en saf halimi sakladım sana Sen deneyip deneyip yanılıyorken Kuruttuğum çiçekler tarih oldu Derbeder içimde bir ocak var Kim bilir ne gün söner Aşkım aşkım diye ağlayacaksın Başını taşlara hergün vuracaksın Sesini duyan yokki anlayacaksın Sen gittin şimdi sıra bende Ben gittim şimdi sıra sende Aşkım aşkım diye ağlayacaksın...
  2. Kenan Doğulu - Aklım Karıştı

Kenan Doğulu - Aklım Karıştı

Hangi rüzgar attı seni Niye döndün ki geri Kimseler seni sevmedi mi Umduğun gibi deli deli Küllenip giderken acılar Kendi kendime yaşamaya Donmuş bir gözyaşı gibi Akmayan şu yaşantıma Alışıyordum, öğreniyordum Savaşıyordum, kusura bakma başarıyordum Aklım buz gibi yanına koştu Ellerim ellerine kaçtı Bu ziyareT amacını aştı Kaderim yolundan şaştı Yüreğim bana karşı çıktı Karışmam bu iş beni...
  3. Kenan Doğulu-Öp

Kenan Doğulu-Öp

Öp Beni biraz dinlesen Beni biraz anlasan Bana biraz güvensen Gidermiydin üzermiydin Seni biraz koklasam Sana biraz dokunsam Seni bi tık şaşırtsam Gelirmiydin öpermiydin Öp öp öp öp öp beni öp Öp öp öp öp öp beni öp Dondum kaldım biranda Resmen kitlendim son anda Kalbine kimse dokunmamış Ürktüm korktum bir anda Belkide şehvetin firarda Tenine kimse dokunmamış Öp öp öp öp öp beni öp Öp öp öp...
  4. Kenan Doğulu-En kıymetli

Kenan Doğulu-En kıymetli

kenan doğulu en kıymetli şarkı sözleri kenan doğulu en kıymetli şarkı sözü sözleri dogulu kiymetli sarki sozu En Kıymetli Bakma öyle kırgın kırgın Yüreğim zaten perperişan Durma öyle yorgun yorgun Gücüm tükenmek sınırında Yüreğinin sesine kulak verirsen eğer Anılar beni doğrular Her anının hatrına aşkı da kat yanına Beni götür uzaklara Sen benim en kıymetlimsin En güzel vazgeçilmezimsin Sen...
  5. En kıymetlimsin.....(kenan doğulu)

En kıymetlimsin.....(kenan doğulu)

sen benim en kıymetlimsin notaları Sen benim en kıymetlimsin tek kelimeyle süper........

Sayfayı Paylaş