gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Kandırdım

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Pesınden az kosmadım kı Ele gune rezıl oldum Az ceneler sarfetmedım kı
    Hak edenı gorur allah
    Mutluluk yakın, yarından yakın
    Kandırdım nazlı yarı
    Sonunda cılgın sozlerle
    Kandırdım sonunda
    Guzel gozlumu oyunlarla
    Sevgıye ceyrek var
    Gun benım gunum benı tutmayın
    Yenı gune sevenım var
    Icım ıcımden tasar oldu
    Hatunumu buldum ben
    Mutluluk yakın, yarından yakın
    Kandırdım

Kenan Doğulu - Kandırdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ağla

Kenan Doğulu - Ağla

Özünü sevmedin hiçbir insanın Gösterişli aşklar seni bozdu Meleğim benim Kendin kaşındın Anamın ellerinden hiç öpmeden Köyümün sütünden hiç içmeden Harcadın beni kadersiz yanmışım Senden bana kalan bu hüzün bu yıkılış Beni küstüren bu yas Beni ağlatan bu yas Ağla susma şimdi sen ağla Tutku bu hafife alınmaz Ne büyük hata yaptığını anla Ağla susma şimdi sen ağla Utanır yakınırım kendimden...
  2. Kenan Doğulu Konser Tarihleri

Kenan Doğulu Konser Tarihleri

kenan doğulu konser tarihleri kenan doğulu konserleri 2010 konseri 2010 konserleri konser tarihleri 2011 Beş yaşında iken konservatuarın piyano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piano bölümünde eğitim aldıktan sonra önce flüt bölümünde, hocası Erkan Alpaydan flüt, ardından gitar bölümü açılınca da Erdem Sökmenden gitar dersleri aldı. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik,...
  3. Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Beyaz Yalan Sevgilim otur biraz konuşmamız gerek Sana hiç yalan söylemedim bil ama bazı şeyleri biraz eksik anlatmış olabilirim Yıkılmayız yağmasak da gürleyen cinsteniz Bulunmaz taşlardan bir kolyeyiz kopmayız küçük saglam düğümlerle ugraşmayız Buzdağının altında üşürüm yanlız kaldım mevsim geçsin diye bekliyorum kur yapanın tuzagında çeresiz kıvrandım üzüntümle yüzleşiyorum sev beni...
  4. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  5. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...

Sayfayı Paylaş