gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Kitabını Yazdım Senin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

AŞk Kokuyor Evİm Havada SÖnmÜŞ Mum Kokusu Var Sen Kokuyor Tenİm
    KÖmÜr SaÇlarin YakilmiŞ YataĞima
    Ben Sana Nasil Ah Ederİm
    DelİrmİŞ Bunlar Anlamiyorlar
    Ben Sana Nasil Of Çekerİm
    AŞk BahÇem Beyaz KelebeĞİm
    Kİtabini Yazdim Senİn
    Sİlemezler Senİ Benden Canim
    GÜnahini Çaldim Senİn
    ÖldÜrseler Yİne Vermem Kanim

Kenan Doğulu - Kitabını Yazdım Senin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ben Senin Herşeyinim

Kenan Doğulu - Ben Senin Herşeyinim

Zaman zaman her zaman bağlanmışım ben sana kor ateşten zincirlerle geçip giden her zaman çığım büyür dağ gibi beklerim gezmeyi kanında kalbin kalbimde nefesin bedenimde canına yazdırdım kendimi aklın sevgimde gözün sevişimde yalansa öldür beni ben senin her şeyinim avucumun içi gibi bilirim seni ben senin her şeyinim bebeğim... gözlerinden bal birazcık da bu kadar masum olma...
  2. Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Beyaz Yalan Sevgilim otur biraz konuşmamız gerek Sana hiç yalan söylemedim bil ama bazı şeyleri biraz eksik anlatmış olabilirim Yıkılmayız yağmasak da gürleyen cinsteniz Bulunmaz taşlardan bir kolyeyiz kopmayız küçük saglam düğümlerle ugraşmayız Buzdağının altında üşürüm yanlız kaldım mevsim geçsin diye bekliyorum kur yapanın tuzagında çeresiz kıvrandım üzüntümle yüzleşiyorum sev beni...
  3. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  4. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  5. Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazın lütfen

Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazın lütfen

Arkadaşlar öncelikle hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyor ve Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum. Lütfen Kenan Doğulu Şeytan Tüyü Şarkı Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş