gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kenan Doğulu Klip çekimlerine devam ediyor

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sesi eskimeyen popüler olan sanatçılarçılarımızdan Kenan Doğulu tam gaz çekimlere devam etti.... KENAN ALTINCI KLİBİNİ ÇEKTİ
    LOS ANGELES İLE İSTANBUL ARASINDA MEKİK DOKUYARAK YENİ ALBÜMÜNÜ TAMAMLAMAYA ÇALIŞAN KENAN DOĞULU, SON ALBÜMÜ “FESTİVAL”İ DE BİR KENARA ATMIYOR....

Sanatçı, geçtiğimiz günlerde bu albüm için altıncı klibi çekti. Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Ozan Doğulu’ya ait “Olmaz” şarkısına çekilen klip, birkaç gün içinde ekranlarda dönmeye başlayacak.

Kenan Doğulu’ya klipte Ayşegül Erbek eşlik etti.

Kenan Doğulu Klip çekimlerine devam ediyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klip çekimleri yapıldı

klip çekimleri yapıldı

güçlü seslerden Funda Arar yeni albüm hazırlıkları içerisindeydi ve hatta net alemine düşmüştü parçaları...... SESİ OLAN SANATÇI POLEMİK İSTEMEZ FUNDA ARAR, 'ZAMANIN ELİ' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİBİNİ 'SENDEN ÖĞRENDİM' ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ. MURAT KÜÇÜK'ÜN YÖNETTİĞİ KLİPTE YALNIZ BİR KADINI CANLANDIRAN ARAR, DEMİRCİKÖY'DEKİ ÇEKİMLERDE SOĞUK YÜZÜNDEN ZOR ANLAR YAŞADI. Sansasyon yok Yeni...
  2. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  3. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  4. Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi Çekimleri Devam Ediyor

Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi Çekimleri Devam Ediyor

celal tan ve ailesinin aşırı acıklı hikayesi filmi çekiliyor 2011 selçuk yöntem ezgi mola ile ilgili bilgiler burada melekler. Başrollerini Selçuk Yöntem, Ezgi Mola, Türkü Turan, Tansu Biçer, Güler Ökten, Bülent Emin Yarar, Köksal Engür, Cengiz Bozkurt, Tuğra Kaftancıoğlu, Gazanfer Ündüz, Ushan Çakır, Yılmaz Gruda, Engin Hepileri ve Alpay Şayhan'ın paylaştığı Celal Tan ve Ailesinin Aşırı...
  5. Beren Saat-Kenan Doğulu Çiftinin Düğün Çekimlerinin Kamera Arkası Fotoları!

Beren Saat-Kenan Doğulu Çiftinin Düğün Çekimlerinin Kamera Arkası Fotoları!

beren saat kenan doğulu görüntüleri, beren saat kenan doğulu düğün kenan doğulu beren saat Sevgili melekler, yılın düğünü olarak nitelendirilen ve hala yankıları süren Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinin düğün kamera arkası fotoları ortaya çıktı. Saç ve makyajları Mehmet Yıldırım'ın yaptığı foto çekimlerinden kamera arkası görüntülerle sizleri başbaşa bırakıyoruz...

Sayfayı Paylaş