gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kenan Doğulu Kral Tv Müzik Ödüllerinde Söylediği Şarkı 30 Nisan

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kenan Doğulu Kral Tv Müzik Ödüllerinde Söylediği Şarkı 30 Nisan gecesi söylediği şarkının sözlerini yazarsanız çok sevinirim.

Kenan Doğulu Kral Tv Müzik Ödüllerinde Söylediği Şarkı 30 Nisan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kral Tv Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kral Tv Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kral TV’nin 1994 yılından itibaren düzenlediği ve Türkçe müzikte en iyilerin belirlendiği “Kral Müzik Ödülleri”nin 15.si bu akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirildi. 15. Kral Tv Müzik ödülleri ve Müyap müzik endüstrisi kokteyline adeta ünlü akını oldu. Kokteyle Alex, Esmar Er, Murat Evgin, Billur Kalkavan, Arto, Özgür Çevik, Ali Rıza Binboğa, Mor ve Ötesi Grubu,...
  2. 2011 - 17. Kral Tv Müzik Ödülleri

2011 - 17. Kral Tv Müzik Ödülleri

17 kral tv müzik ödülleri 17kral tv müzik ödülleri kral 17müzik 2011 17 oğuzhan koç 2011- 17. Kral tv ödülleri, ayalar, kimler kazandı, 17. kral tv ödülleri sahipleri, 2011 kral tv ödüller. konumuzda arkadaşlar. Kral tv 17. müzik ödüller tamamlandı melekler şu saatlerde. Başından sonuna kadar izledim yarışmacı adayları, kazananları. Hak edenlerin kazandığına inanıyorum. Elbette herkesin...
  3. Kral TV Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kral TV Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kral TV Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu ama ben ne yazık ki izleyemedim kimler ödül aldı bana liste yazabilir misiniz?
  4. 18. Kral Müzik Ödüllerini Kazananlar

18. Kral Müzik Ödüllerini Kazananlar

En İyi Şarkı – Yakar Geçerim Ajda Pekkan En İyi Albüm Ödülü – Ajda Pekkan Farkın Bu En İyi Kadın Sanatçı – Ajda Pekkan En İyi Erkek Sanatçı – Murat Boz En İyi Grup Ödülü – Model En İyi Proje – 12 Düet Nilüfer En İyi Dizi Müziği – Muhteşem Yüzyıl Fahir Atakoğlu- Soner Akalın- A. Ateş En İyi Remix Şarkı - Burak Yeter Arada Sırada – Ajda Pekkan En İyi Düet Ödülü: Şebnem Ferah &...
  5. Kral Tv Müzik Ödülleri Adayları Açıklandı!

Kral Tv Müzik Ödülleri Adayları Açıklandı!

kral tv müzik ödülleri, kral tv, kral tv müzik ödülleri adayları Sevgili melekler, merakla beklenen Kral Türkiye Müzik ödüllerinin adayları açıklandı. Radyolarda çalınmalar, Digital satışlar, fiziki satışlar, Halk oylaması ve 200 kişilik bir jürinin oylamasıyla belirlenen Kral Tv 2014 Müzik Ödülleri adayları listesi şöyle... EN İYİ ALBÜM ADAYLARI Gülşen BENİ DURDURSAN MI Duman...

Sayfayı Paylaş