gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kenan Doğulu-Olur mu

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Olur Mu
    özledim hakkim mi
    sen olmadan olmuyor
    sevişsek ayip mi
    tenin olmadan olmuyor

beni öp desem dokun desem olur mu
    aliştim sana öyle hemen kopamiyorum
    beraber olsak seni haykirsam duyulur mu

usul usul gel her zamanki gibi
    masum kişkirtici bir melek

ellerin ellerimde
    rahat değil sanki
    yabanci memlekette
    yalnizim gibi

beni öp desem dokun desem olur mu
    aliştim sana öyle hemen kopamiyorum
    beraber olsak seni haykirsam duyulur mu

yavaş yavaş git aliştira aliştira
    ayakta durmam lazim çok canim yanacak

anladim seni ben
    gitmiştin çoktan
    bir işik geçer mi
    karanlik duvardan

bana dön desem geri gel desem olur mu
    seni görmeden sarilmadan duramiyorum
    benim ol desem düzeldim desem olur mu
    seni görmeden inan yaşamiyorum

bana dön desem geri gel desem olur mu
    seni görmeden sarilmadan duramiyorum
    benim ol desem değiştim desem olur mu
    seni görmeden nefes alamiyorum

Kenan Doğulu-Olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun Mu?

Kenan Doğulu - Hiç Bana Sordun Mu?

Sebepsiz çekip gittin Anlayamadım ki ben seni Hata bende biliyorum Söyleyemedim ki hislerimi Biliyorum artık geç Ama haykırıyorum gerçeği Ben sensiz sevgisiz ben sensiz kimsesiz Hiç bana sordun mu Aşkımıza ağlarken Hiç bana sordun mu Sevgimizi harcarken Ele güne inanıp ta Resmimizi karalara boyadın yar Bakakaldım beni bir tokatla Alabora ettin yar Hiç bana sordun mu Aşkımızı ağlarken Hiç bana...
  2. Kenan Doğulu - Belli Mi Olur

Kenan Doğulu - Belli Mi Olur

gözlerin yalan söylemiyor herşey o kadar açık ki anlamadım sanma sakın bu aşka güneş doğmuyor(2) ne kadar inkar edersen et bazı şeyler sona erdi sıcak gülüşlerin yok artık ayrılık zamanı ayrılık zamanı geldi herşeyi söyle çekinme buluruz belki bir çıkış yolu herşeyi anlat içinde kalmasın belki bende kabahat herşeyi söyle çekinme buluruz belki bir çıkış yolu herşeyi anlat içinde kalmasın...
  3. Kenan Doğulu-Anlıyor musun

Kenan Doğulu-Anlıyor musun

Anlıyor Musun Varken var gibi yokken sır gibi Seninle sevişmek rüya gibi Sen gerçekmisin dudağın kaşın Gözün bakışın tenin kokun elimi tuttun Bugün ilk günümüz bizim gözüme baktın içimi gördün Niyetim çok tatlı benim kurtulamazsın Anlıyormusun biliyormusun duyuyormusun Mis kokmuş yine evime gelip gidince Kokusu kalmış ye beni dolçe Ritmi ne güzel şahane belide ince Anlıyormusun biliyormusun...
  4. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  5. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...

Sayfayı Paylaş