gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kenan doğulu şans meleğim süper süper şarkısının sözleri var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kenan doğulu şans meleğim süper süper şarkısının sözleri var mı paylaşırsanız çok sevinirim.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
Kenan doğulu şans meleğim süper süper şarkısının sözleri var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan doğulu şans meleği şarkı sözü sözleri meleklerimize özel

Kenan doğulu şans meleği şarkı sözü sözleri meleklerimize özel

kenan doğulu kenan doğulu melek şans meleğim söz müzik kimin şans meleğim Dimi meleklerimiz için yapmış kenan bu şarkının sözlerini. Tam bizi anlatıyormu bilinmez ama yaza girdiğimiz bu günlerde hit olacak diye düşünmekteyim. Düzenlemesi ve melodilerinin harika olduğunu söyleyebilirim. Kenan Doğulu Şans Meleği Şarkı Sözleri, Sözü Süper hızlı gelişti herşey bir anda döndü şansımız İşte hayat...
  2. Kenan Doğulu - Şans Meleğim 2011 yeni albüm

Kenan Doğulu - Şans Meleğim 2011 yeni albüm

kenan doğulu şans meleğim boxca kenan doğulu şans meleğim Kenan Doğulu, şans meleğim, şarkıları, 2011, şans meleği, şans meleğim boxca ile alakalı bilgiler burada melekler. Kenan Doğulu'nun 2011 yılında çıkardığı Şans Meleği isimli albümünün tanıtımı ve şarkılarını burada bulabilirsiniz. Üretici Dmc Müzik Barkod 8697407056710 Türü Pop Dili Türkçe Yayın Tarihi 28/06/2011 Albümdeki...
  3. Şans Meleğim Şarkı Sözleri

Şans Meleğim Şarkı Sözleri

kenan doğulu, şans meleğim, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Süper hızlı gelişti her şey Bir anda döndü şansımız İşte hayat böyle bir şey Şip şak değişir her şey Biraz mutsuz umutsuzken Çekim gücümü unutmuşken Evrenle barıştım bugün İyi ki varsın Saçını bir sağa bir sola savuruyorsun ya Baka baka doyamıyorum Gözünü süze süze havalı...
  4. Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri

Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri

Kenan Doğulu Bal Gibi Şarkı Sözleri lazım bana bu şarkıyı çok beğendim ve ezberliyorum :)
  5. Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözü var mı bu sitede?

Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözü var mı bu sitede?

Gece tv izlerken uyurum ben dün gecede öyle oldu ve beyaz da kenan vardı o ara bir şarkı adı söyledi Tencere Kapak gibi bişeylerdi ama uykuyla dinleyemedim merak ediyorum çünkü adı ilgimi çekti ve bu yüzden sizden Kenan Doğulu Tencere Kapak Şarkı Sözlerini istiyorum arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş