gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu Sezen Aksudan İkinci Çakkıdı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Müziği baya güzeldi birincisinin, ya şu sezen aksu isteyince neler yapıyor, şimdi ikinci çakkıdı geliyormuş arkadaşlarım vatana millete hayırlı olsun :) İKİNCİ ÇAKKIDI GELİYOR! [​IMG]
    SEZEN AKSU, KENAN DOĞULU İÇİN ÇAKKIDI BENZERİ YENİ BİR ŞARKI HAZIRLIYOR. MİNİK SERÇE'NİN ÜNLÜ POPÇU İÇİN YAPACAĞI ŞARKI, HAREKETLİ VE KIŞKIRTICI OLACAK.

Sezen Aksu, Kenan Doğulu'nun yeni albümü için bir şarkı yapacak. Parça, yine Sezen'e ait 'Çakkıdı' gibi hareketli olacak, sözleri de 'Çakkıdı'yı aratmayacak.

Kayıtlar ABD'de

Son albümü 'Festival'le ortalığı kasıp kavuran Kenan Doğulu, özellikle 'Çakkıdı' isimli parçasıyla dillere marş olmuştu. Kenan, 2006 yazında piyasaya sürdüğü albümünden sonra yine stüdyoya girmeye hazırlanıyor. Yeni albümünü 2009 Mayıs'ında çıkartmayı planlayan Kenan Doğulu, kayıtlarını yine Los Angeles'taki son derece profesyonel ekibiyle hazırlayacak.

Arya'ya özel şarkı

Kenan'ın en büyük sürprizi ise yeniden Sezen Aksu'yla çalışacak olması. Minik Serçe'nin 'Çakkıdı' isimli şarkısıyla gönüllerde taht kuran Kenan, yeni albümünde yine Sezen imzalı bir şarkı seslendirecek. Sezen Aksu'nun Kenan için yapacağı şarkı tıpkı 'Çakkıdı' gibi hareketli olacak. Sözleri de yine esprilerle süslenecek. Bu arada Kenan Doğulu, albümünde bir de yeğeni Arya için yazdığı şarkıya yer verecek.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Kenan Doğulu Sezen Aksudan İkinci Çakkıdı
    Sezen ablam ne yapsa mükkemeliyetin ötesini yapar :D:D

ne diyelim inşş yıla damgasını vuracak kadar ve yine küçüğünden tutunda büyüğüne kadar herkesin, her kesimin diline sakız olan bi şarkı olurr :):)

Kenan Doğulu Sezen Aksudan İkinci Çakkıdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu-çakkıdı

Kenan Doğulu-çakkıdı

Buralardan hemen gidesim var Yeniden başlamak hevesim var Ne varsa attığım içime Cart diye diyesim var Katlanıyoruz herkes gibi malum E açıklarımız kaçıklarımız var Ama hem kel hem fodul takımını Hart diye yiyesim Var Çat diye çatlamak üzereyim Neresinden tutup da düzeleyim? Ortağı olmuşum düzeneğin Kendimi boğasım Var Çat diye çatlamak üzereyim Neresinden tutup da düzeleyim Ortağı...
  2. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  3. Sezen Aksu - İkinci Bahar

Sezen Aksu - İkinci Bahar

Gamze gamze bir gülüver şimdi Beni göğsüne alıver şimdi Mevsimi geldi susadım aşka Benimle bir bütün oluver şimdi [Nakarat] x2 İkinci bahar yaşıyor ömrüm Gel benim yarim oluver şimdi Seni gül gibi öpe koklaya Gözümden, dilimden, sakınır saklar Bugünki aklımla severim şimdi Şiirler, şarkılar söyleyerek Mehtabı birlikte seyrederek Benimle bir rüya kuruver şimdi Aahhh.... [Nakarat] x3
  4. Kenan Doğulu - Çakkıdı

Kenan Doğulu - Çakkıdı

Buralardan hemen gidesim var Yeniden başlamak hevesim var Ne varsa attığım içime Cart diye gülesim var Katlanıyoruz herkes gibi malum E açıklarımız kaçıklarımız var Ama hem kel hem fodul takımını Hart diye yiyesim Var Çat diye çatlamak üzereyim Neresinden tutup da düzeleyim? Ortağı olmuşum düzeneğin Kendimi boğasım Var Çat diye çatlamak üzereyim Neresinden tutup da düzeleyim Ortağı...
  5. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...

Sayfayı Paylaş