gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Shake It Up Shekerim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

She smiled at me said Would you like a it "sweet'n low" I know a place where we can
    Take it nice and slow
    I know what you're thinkinDon't stop I need that sweet thing
    Tellin' you now, this is real

(Chorus)
    Shake it up Sekerim
    I know what you're feelinShake it up Sekerim
    I got what you're needinShake it up Sekerim
    Tell me what you're thinkinShake it up Sekerim
    You're my only sweet thing

She said in a sexy lazy low key
    Can I make it Right
    You put your trust in me
    I'll take you through the night
    Don't keep me waitinNot sure you`re understanding
    Just how much I crave for you

(Chorus)

Lovey Dovey Lovey Dovey all the time
    I got lots of Candy to make you mine
    I got lots of Candy for you!
    I got lots of Candy to make you mine
    I got lots of Candy for you!

(Chorus)

(Bridge)

Shake it up Sekerim
    Shake it Up Sekeirm
    Shake it up Sekerim
    Shake it up Sekerim
    Tell me what you're thinkinShake it up Sekerim
    Shake it up Sekerim__________________

Kenan Doğulu - Shake It Up Shekerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sean Paul - Give It Up To Me

Sean Paul - Give It Up To Me

Sean Paul - Give It Up To Me Get out my head and into the bed girl... Git başımdan ve yatağa gir bebek… Cause you done know, plottin' out the fantasy.. Fantasi kurmama neden olduğunu biliyorsun.. Hey baby girl and it's you a the key...yo...me go so then Hey bebek kapılıp gittiğimsin, bir olaysın, afetsin [Chorus:]...
  2. Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Kenan Doğulu-Beyaz Yalan

Beyaz Yalan Sevgilim otur biraz konuşmamız gerek Sana hiç yalan söylemedim bil ama bazı şeyleri biraz eksik anlatmış olabilirim Yıkılmayız yağmasak da gürleyen cinsteniz Bulunmaz taşlardan bir kolyeyiz kopmayız küçük saglam düğümlerle ugraşmayız Buzdağının altında üşürüm yanlız kaldım mevsim geçsin diye bekliyorum kur yapanın tuzagında çeresiz kıvrandım üzüntümle yüzleşiyorum sev beni...
  3. Kenan Doğulu-Söylerdim

Kenan Doğulu-Söylerdim

Söylerdim sen gelmeden önce herşey manasizdi acitmazdi hiç tanimadiğim bu duygular sen gelmeden önce kalbim çok yalnizdi ne güvenir ne de sevebilirdim kimseyi artik yok musun söyle bir ümit ver susma öyle erken çiktin karşima deme öyle bencilce kaç kere sever insan böyle bazen sussam anlatmasam da içim titrer sana dur gitme seni sevmeseydim söylerdim benim olmasaydin anlardim geri...
  4. Kenan Doğulu - Patron (2009)

Kenan Doğulu - Patron (2009)

Ve Kenan Doğulu'nun beklenen albümü uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluştu. Albümde hit olacak birçok parça yer almakta benim favorim beyaz yalan ve en kıymetlim. Bu parçaları dinledim ve gerçekten slow müzikten hoşlananlar için harika parçalar. Albümdeki Eserler 1. Patron Söz & Müzik: Kenan Doğulu 2. Rütbeni Bileceksin Söz: Kenan Doğulu Müzik: Kenan Doğulu, Coşku Turhan 3. Öp...
  5. 2011 Eurovision Şarkımız “Live It Up”

2011 Eurovision Şarkımız “Live It Up”

2011 eurovision şarkımız live it up melodisi Eurovision Şarkımız Ve Yorumlar Bu yıl Mayıs ayında yapılacak olan 56. Eurovision Şarkı Yarışması, Almanya’nın Duesseldorf şehrinde gerçekleşecek. Ülkemizi ise "LIVE IT UP!" isimli şarkı ile Yüksek Sadakat Grubu temsil edecek. İşte şarkı sözleri: Here’s your favourite song on the radio Shake your head to the beat- it’s rock n roll...

Sayfayı Paylaş