gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Doğulu - Tenhalarda Yakalama

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kurtlar Sofrasinda Bİr GÜzel Senİ AÇ Karnina Susuz Yerler Kolla Kendİnİ Üzme Sen Benİ
    Acemİstan GÜzelİ
    GÖnlÜmÜn Şekerİ
    Canlar Mangasinda Bİr Kader
    Hasret Yollarinda Bİr Fener
    Yorma Kendİnİ Al Şu Sevgİmİ
    Acemİstan GÜzelİ,
    GÖnlÜmÜn Şekerİ
    Dalgalanmadan Durul
    AnlaŞilmadan Yorul
    Bana Gel, Benİ Sev
    Hazİne Buldun Sen
    YÜreĞİme Kondun Gel
    Tenhalarda Yakalanma
    Aklimi Alma Yaralanma
    AŞk Kapanin Elİnde Kaliyor
    Nasİbİnİ Alma Gel Yanima

Kenan Doğulu - Tenhalarda Yakalama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ağlayamam

Kenan Doğulu - Ağlayamam

bu yarınsız mutluluğu haklıyken haksızlığı kalabalık yalnızlığı seninleyken öğrendim ben bu sabahsız akşamları şu vefasız sırdaşlığı anlamsız savaşmayı seninleyken öğrendim ben yediremem kendime harcamam hiç nefesimi sindiremem ki haini silerim atarım kül gibi ağlayamam susarım yaralıyım ben söyleyemem yazarım kendim ettim ben ağlayamam susarım yaralıyım ben söyleyemem yazarım kendim...
  2. Kenan Doğulu-Anlıyor musun

Kenan Doğulu-Anlıyor musun

Anlıyor Musun Varken var gibi yokken sır gibi Seninle sevişmek rüya gibi Sen gerçekmisin dudağın kaşın Gözün bakışın tenin kokun elimi tuttun Bugün ilk günümüz bizim gözüme baktın içimi gördün Niyetim çok tatlı benim kurtulamazsın Anlıyormusun biliyormusun duyuyormusun Mis kokmuş yine evime gelip gidince Kokusu kalmış ye beni dolçe Ritmi ne güzel şahane belide ince Anlıyormusun biliyormusun...
  3. Kenan Doğulu-Etme

Kenan Doğulu-Etme

Etme Duydum ki bizi terketmeyi hazmediyorsun Etme.. Başka diyar başka gönle meylediyorsun Etme Varlık sahanı öyle terkediyorsun Etme etme Bizi böyle harap böyle mahvediyorsun Gitme gitme Çalma bizi bizden gitme Ellere doğru O zehri şekerle sen bir ediyorsun Sen yüz çevirecek olsan Ay kapkara olur gamdan Ayın da evini yıkmaya kastediyorsun Kaybolma herkes gibi Yok olma Küskün gibi davranma...
  4. Kenan Doğulu-Olur mu

Kenan Doğulu-Olur mu

Olur Mu özledim hakkim mi sen olmadan olmuyor sevişsek ayip mi tenin olmadan olmuyor beni öp desem dokun desem olur mu aliştim sana öyle hemen kopamiyorum beraber olsak seni haykirsam duyulur mu usul usul gel her zamanki gibi masum kişkirtici bir melek ellerin ellerimde rahat değil sanki yabanci memlekette yalnizim gibi beni öp desem dokun desem olur mu aliştim sana öyle hemen...
  5. Kenan Doğulu Kaza Geçirdi

Kenan Doğulu Kaza Geçirdi

kenan doğulu kaza geçirdi, kaza, haberleri, tatili, kayaya çarptı, 2011 haberleri, Yakışıklı şarkıcı Kenan Doğulu, Brezilya tatilinde yüzerken bir deniz kazası geçirmiş Melek'lerim. Şaka gibi bir kaza, yüzekren kayaya çarpmış:S İşte o haberin detayları Melek'ler! Yüzerken yüzünü kayaya çarpan sanatçı, olayın izlerini hâlâ taşıyor. "GÖRÜNTÜ DAHA DA KÖTÜYDÜ" Kenan Doğulu,...

Sayfayı Paylaş