gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kenan Doğulu'dan Ayışığı Şarkısının Sözleri Burada

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kenan doğulu ayışığı sözleri kenan doğulu ayışığı

Sevgili melekler, genç kızların sevgilisi, son dönemde Beren Saat ile olan birlikteliğiyle konuşulan Kenan Doğulu Ayışığı şarkısı sözleri ile karşınızdayız ..

ayışığında bir başka bakıyor gözlerin
    masalsı bir dokunuşu var ellerinin
    bize ayrılan bahçe uzakta değil
    ama benden de sonra senden de sonra
    bizden çok sonra

ayışığında bir başka yanıyor saçların
    bu aydınlık senin feda bütün sevaplarım
    bize ayrılan huzur uzakta değil
    ama benden de önce senden de önce
    bizden çok önce

gönlümün doğum lekesi
    kalbimin gülümseyişi
    elini koy sevgime
    ruhuma çiçek değsin

gönlümün doğum lekesi
    kalbimin gülümseyişi
    elini koy sevgime
    ruhuma sen değsin
    ayışığında bir başka dokunur sözlerin

hayalimsi bir hali var gerçekliğinin
    bize ayrılan rüya uzakta değil
    ama benden de önce senden de önce
    bizden çok önce

ayışığında bir başka sevişir gözlerin
    inatçı bir tutkusu var şu hislerimin
    bize ayrılan huzur uzakta değil
    ama benden de sonra senden de sonra
    bizden çok sonra

gönlümün doğum lekesi
    kalbimin gülümseyişi
    elini koy sevgime
    ruhuma çiçek değsin

gönlümün doğum lekesi
    kalbimin gülümseyişi
    elini koy sevgime
    ruhuma sen değsin

Kenan Doğulu'dan Ayışığı Şarkısının Sözleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Ayışığı

Kenan Doğulu - Ayışığı

Ayışığında bir başka bakıyor gözlerin Masalsı bir dokunuşu var ellerinin Bize ayrılan bahçe uzakta değil Ama benden de sonra senden de sonra Bizden çok sonra Ayışığında bir başka yanıyor saçların Bu aydınlık senin feda bütün sevaplarım Bize ayrılan huzur uzakta değil Ama benden de önce senden de önce Bizden çok önce Gönlümün doğum lekesi Kalbimin gülümseyişi Elini koy sevgime Ruhuma çiçek...
  2. Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözü istiyorum sizden

Selam kızlar Kenan Doğulu hayranıyım adamın sesine ve duruşuna bayılıyorum ve Kenan Doğulu Rica Şarkısına da bitiyorum bu yüzden sizden Kenan Doğulu Rica Şarkı Sözlerini rica ediyorum.
  3. Kenan Doğulu'nun Seslendirdiği İstanbul Şarkısının Sözleri

Kenan Doğulu'nun Seslendirdiği İstanbul Şarkısının Sözleri

Kenan Doğulu İstanbul şarkı sözleri Kenan Doğulu İstanbul şarkısı sözü Son aylarda Beren Saat ile olan beraberliği ile konuşulan Kenan Doğulu İstanbul şarkı sözleri ile karşınızdayız melekler :) Nerede o eski İstanbul beyefendisi Kibarlık niye unutuldu Seni de mi bozdular sayın abim Kimdi o İstiklal hanımefendisi Kırık topuklu hala asalet Canını mı sıktılar sayın ablam Eksik gedik...
  4. Kenan Doğulu'dan Aşkkolik Şarkısının Sözleri

Kenan Doğulu'dan Aşkkolik Şarkısının Sözleri

kenan doğulu aşkkolik kenan doğulu aşkkolik sözleri Başarılı pop sanatçımız Kenan Doğulu Ayışığı şarkı sözlerinin ardıdna bu konumuzda da Kenan Doğulu Aşkkolik şarkı sözleri ile karşınızdayız melekler :) Aşkkolik oldum senin yüzünden Şikayetim beni az görüşünden Sen ne biçim bir şeysin böyle Uzaydan mı geldin doğru söyle Ben ne biçim vuruldum böyle Senkolik...
  5. Ozan Doğulu'dan Dağılmak İstiyorum Şarkısının Sözleri Buyrun

Ozan Doğulu'dan Dağılmak İstiyorum Şarkısının Sözleri Buyrun

Ozan Doğulu - Dağılmak İstiyorum Ozan Doğulu Dağılmak İstiyorum Şarkı Sözleri Sevgili melekler, daha önce hayatı hakkında bilgiler verdiğimiz Ozan Doğulu Dağılmak İstiyorum Şarkı Sözleri ile sizlerleyiz... İçimden bir masalın külleri uçtu bu gece Yorgun, kırgın kahramanı gel gör ki yalnız tek hece Çok değil kısa zaman önce bir masal yeşerdi içimde Sen...

Sayfayı Paylaş