gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    964
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Erçetingöz'ün Ayşeye Özel Cevap Yazısı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Biliyorsunuz Kenan Erçetingöz Ali-Ayşegül nikahı ardından, Ali'ye hakkını helal etmediği ile alakalı bir yazı yazmıştı. Ve buna cevabende bugün Ayşe'nin Cevabı Çıktı ortaya. E tabiki Sevgili Kenan Erçetingöz'e de cevap hakkı doğdu. Bakalım Kenan Erçetingöz Yazısında neler söylemiş.

ALİ TARANDAN EN SON TWİTER MESAJI

HAKKIMI HELAL ETMEM MESELESİ!

Ayşecik içindekileri kusmuş, kendisine yazı yazanlara cevap vermiş..

Arada bana da "biri" diye geçirmiş!

"Biri aşkıma hakkını helal etmemeye kalktı. Aşkımın annesi mi, babası mı? Helal etmek ona mı kaldı?" demiş satir arasında..

"Biri" dediği ben oluyorum.. Keşke isimle yazsaydı, hiç alınmazdım ki.. Yazan benim çünkü.

Sevgili Ayşecik, biricik aşkının annesi, babası, dedesi, ninesi değilim ama biliyorsun cenaze namazlarında hoca gelen topluluğa sorar, "hakkınızı helal ediyor musunuz?" diye. Kalabalığın hepsi maktulun anası, babası değildir.. Öyle ya da böyle tanıştığı, görüştüğü Allah'ın kullarıdır.

Ama hoca onlara da sorar; hakkınızı helal ediyor musunuz?

Bir daha sorar, bir daha sorar..

Hak helal etmek için illa ana-baba olmaya gerek yoktur Ayşecik.

Çok güzel yazmışsın, çok güzel noktalara değinmişsin, hele "komşunun sarkıttığı böreğinin tadını hala unutamıyorum" kısmı yüreğimi parçaladı.

Mutlu olmak tabii ki senin de hakkın.. Mutlu da ol bence..

İster 30 yas büyük biri olur, ister kör-topal olur.. O senin mutluluğun, kimseyi ilgilendirmez..

Benim hakkımı helal etmediğim konu ise, niye böyle "herkes duysun"
    derecesine bazılarının gözüne parmağını sokarcasına evlenmen Ayşecik..

Sen kanserli eş olsaydın, 30 yıl aynı yastığa baş koyduğun kocan seni genç bir kız için boşasaydı sen hangi duygular içinde olurdun acaba?
    Bunu hiç düşündün mü?

Senin mutlu olma hakkın var.. Peki ya kanserli eşin mutsuzluğu ne olacak?

Ne gerek vardı abartıya? Git yurtdışında evleniver.. O zaman mutlu olmayacak mıydın?

Senin mutluluğun birilerine nispet yapmak mı, yoksa gerçekten aşkınla evlenmek mi?

Artık kimlere ne mesaj vermek istediysen, abarttın da abarttın nikahı..
    Sanki sen gazeteci değilsin, bu bomba nikahın siyasi gündemi bile geride bırakacağını bilmiyordun..

Neyse uzatmayalım, olan oldu..

Ama şunu unutma Ayşecik.. "Bu benim hayatım kimseyi ilgilendirmez"
    diyebiliyorsan, bunun karşı cevabı olarak da ben sana şunu söyleyebilirim;

Birilerinin ahını alarak mutlu olma Ayşecik.. Sadece mutlu olmak için mutlu ol..

Seni alnından öpüyorum, mutluluklar diliyorum.

Bu arada son lafım da annene.. İçimde kalmasın..

Nikah öncesi "kızım için dua edin" demiş.. Ya Ayse kör-topal mı ki, ne duası bu?

Ali, Ayşecik'ten iyisini mı bulacaktı Allah aşkına Oya?

Keşke Ayşe'nin attığı çiçeği sen tutsaydın...

Duyduğuma göre zaten İzzet çiçeği sana vermiş; sıra sende Oya..

Kaynak : gecce.com

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Damardan vurmuş Kenan Erçetingöz:)
    Kalemine sağlık olsun...

Bahsi geçen çifte de mutluluklar olsun. Ne diyelim; herkesin bildiği, kendi doğrusudur. Rab haklarında hayırlı olanı yapsın.

3. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Senin mutluluğun birilerine nispet yapmak mı, yoksa gerçekten aşkınla evlenmek mi?

Tuttum Kenan amcamizi ben:D:D Duygu somurusu yapmis Aysecik ama tutturamadi...

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    süper yazmış yaaaaaaaaaa :D bence cevap vermesn daha

5. SefikaSoner

SefikaSoner Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "Senin mutlu olma hakkın var.. Peki ya kanserli eşin mutsuzluğu ne olacak?" peki Ayşecik kanserli ESKİ eşi düşünerek neden herşeyini kısıtlayacak ki?? ya anlamıyorum kız evlendi olay oldu eski eşi bırakın Ali Taran düsünsün..Ayşecik en güzelini yaptı ;) Ali Taran ın ESKİ eşi kanser hastası diye kız neden yurtdısında evlensin yaa !!!

6. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    ayşecik resmen duygu sömürüsü yapıp belli bir kitleyi kendine çekmeye çalışmış.we bir kısım kitle de ayşecike inanmış görünüyor.hiç mi düşünmedin be ayşecik yıllarca ewli kaldığı kadını bu şekilde bırakan adam yarın sana neler yapmaz.nasıl güwendin nasıl inandın pes doğrusu!!!!

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çok agar olmuş valla Ali Taran okuyunca naptı acaba aşkını korudu mu ?

8. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Kanserli eş kanser olduğu için ayrılınmamıştır kocasıyla. Mutlaka başka sorunlar üzere ayrılmıştır ama bunlar da mutlu olamaz. Annenin kaderi kızına... sözünü anımsatıyor bu olay bana. Bir de pek tutmayan albümün reklamı gibi bu evlilik.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

etme bulma dünyası....

Bunu unutma!...... 30 yıllık eşi bir çırpıda boşatan duygu, bir çırpıda da sönebilir sevgili Ayşecik, örnekleri o kadar çok ki.......bekleyip göreceğizzz.....

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

30 yıla özsaygı gereği kendinizi bu duruma sokmamalıydınız ali bey.... işte o zaman siz büyürdünüz...
    anlayan anladı fazla söze gerek yok.

Kenan Erçetingöz'ün Ayşeye Özel Cevap Yazısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özel Ayşe Sarı Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Ayşe Sarı Ortaöğrenim Erkek Öğrenci Yurdu

İlçe: Kiraz Adres: Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:61...
  2. Ayşe Özılmazelin Yazısı Bugün Ölebilirim !

Ayşe Özılmazelin Yazısı Bugün Ölebilirim !

Sanatçıda olsa insanların yüreğinin ve bir noktasının olduğunu unutan, sözde dostlar, sözde yazarlar, sözde sözdecikler bakın bir insanı nasıl bir hale getirmişler arkadaşlarım. Tek tesellilerinin; her şeyi Yaradan'ın bildiğinin arkasına sığınacak kadar başka çareleride kalmamış üstelik. Yazık gerçekten yazık. Artık rahat bırakın Ali-Ayşe'yi hesabını verecek olanlar onlar sizene !AYŞE...
  3. Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

Ayşe Özyılmazel'e Gazeteci Cengiz Semercioğlu'nun Cevabı!

cengiz semercioğlu ayşe özyılmazel yazısı ayşe özyılmazel, cengiz semercioğlunun yazısı, cevabı, neler yazdı, zalime cevap, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dün kü twitter mesajında Ayşe Özyılmazel ,gazeteci Cengiz Semercioğlu'nu zalim ilan etmişti. Eh,Cengiz bey de fazla gecikmedi,cevabını verdi.Yazısını aynen yayınlıyoruz; Ayşe'ye... Kural 1: Sansasyonel...
  4. Ahmet HAKAN'ın Ayşe 'ye Samimi Yazısı ve Seslenişi

Ahmet HAKAN'ın Ayşe 'ye Samimi Yazısı ve Seslenişi

ahmet altan ayşe özyılmazel Geçtiğimiz haftalarda evlenen Ali - Ayşe çiftine Kenan Erçetingöz bir YAZI yazmıştı. Daha bunun tartışmaları ve karşılıklı atışmaları devam ederken. Sevgili Ahmet Altan Ayşe'ye içten samimi kısa ve acılı bir seslenişte bulunmuş meleklerim. Bu yazıların ardı arkası kesilmez gibi geliyor bana. Her kafadan bir ses çıkma durumu söz konusu. Yahu bırakın yaşayan neyini...
  5. Beren Saat Kenan Doğulu Aşkı Gerçek mi? İşte Cevabı...

Beren Saat Kenan Doğulu Aşkı Gerçek mi? İşte Cevabı...

beren saat kenan doğulu birlikte mi beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Sevgili melekler, dün yaptığımız Beren Saat Kenan Doğulu Birlikte mi haberinden sonra bugün nihayet beklenen açıklama Kenan Doğulu'nun menajerinden geldi. Haber şöyle; Beren Saat'in adı geçtiğimiz günlerde ünlü popçu Kenan Doğulu ile anılmaya başlanmıştı. Taraflar ne inkar etti ne de kabul edip açıkladılar....

Sayfayı Paylaş