gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kenan İmirzalıoğlu Butik Otel Açıyor

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Kenan İmirzalıoğlu Butik Otel Açıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Karadayı dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu kazandığı parayı gayrimenkul alarak değerlendiriyor. En son Cihangir'de bir bina alan ünlü aktör restore ettireceği bu binayı butik otel yapacakmış.

Kazandığı parayı gayrımenkule yatıran Kenan İmirzalıoğlu, son olarak Cihangir’de bir bina aldı. Ünlü oyuncu, restore ettirdiği bu binayı butik otel olarak hizmete sokacak.

Daha önce Talimhane’de bir bina satın alıp restore ettiren ve butik otele çeviren Kenan İmirzalıoğlu, şimdi de Cihangir’e el attı. Ünlü oyuncunun Hüseyin Ağa Bahçe Sokak’taki eski bir binayı satın aldığı ve butik otel yapmak üzere restore ettirdiği ortaya çıktı.

İmirzalıoğlu’nun yeni binası, bodrumla beraber toplam 7 kattan oluşuyor ve her katta 45’er metrekarelik iki daire bulunuyor. Uzun zamandır kendisi de Cihangir’de yaşayan oyuncunun, binayı geçen yıl 1.3 milyon TL’ye aldığı, ayrıca kısa süre önce aynı semtte bir gecekondu ile küçük bir arsa da edindiği ileri sürüldü.

Kenan İmirzalıoğlu Butik Otel Açıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Butik Otel Princess Maya

Butik Otel Princess Maya

Otel Bilgileri: Butik Otel Princess Maya Adana, şehir merkezinde, Mersin 70 km, Adana Hava Alanına 3 km, mesafede yer almaktadır. Otel'in 32 toplam oda, 65 toplam yatak, 2 junior suit, 1 özürlü odası mevcuttur. Otel Odalari Şehir manzaralıdır. Adana Butik Otel Princess Maya, Odada Direk telefon, müzik yayını, minibar, kablo tv, cine 5, digiturk, split klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma...
  2. Italya'da butik açıyor

Italya'da butik açıyor

BODRUM SEZONUNU KAPATAN EDA TAŞPINAR, ŞİMDİ DE İSTANBUL'UN TOZUNU ATTIRIYOR. Her hareketi, her kıyafeti olay olan Eda Taşpınar, sonunda İtalyanlar'ın da dikkatini çekti. İkoncan, İtalya'da butik açmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda 'gladyatör' tarzı kıyafetleriyle dikkat çeken Eda Taşpınar, önümüzdeki aylarda İtalya'da bir butik açmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin en şık kadınları...
  3. Kenan İmirzalıoğlu Resimleri

Kenan İmirzalıoğlu Resimleri

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu resimleri takım elbiseleri imirzalioglu ezel ezel Bilmeyenin kalmadığını sanıyorum, ama yine de tekrar etmekte fayda buluyorum. Kızlar bu adam çok yakışıklı, bayılıyorum yaa. Duruşa bak bi... Gözlere bak yaa :D Resmen bu konuyu açarken Leyla'ya bağlamış durumdayım :D Heytt bee böyle mi yakışır insana takım elbise... Maşallah maşşallahhhh :D...
  4. Kenan İmirzalıoğlu Yeni Resimleri

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Resimleri

Bu yazı Kenan İmirzalıoğlu Hakkında resimler ile ilgili bilgilere yermektedir. Kenan İmirzaoğlu oldum olası benim karizmatik ve çok yakışıklı bulduğum sanatçılar arasında ilk sırayı alıyor:D:D Kenan'ın oynadığı hiçbir diziyi ve sinema filmni kaçırmam. Her filmin ve dizinin altından alnının akı ile çıkan Kenan, ATV ekranlarında şu sıralar oynayan son dizisi Karadayı ile beğeni topluyor....
  5. Kenan İmirzalıoğlu Yarışma Sunucusu!

Kenan İmirzalıoğlu Yarışma Sunucusu!

kenan imirzalıoğlu haberleri, kenan ışık haberleri, kim milyoner olmak ister sunucusu Sevgili melekler, bu hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını iki ünlü oyuncu, Kenan İmirzalıoğlu ve Mehmet Aslantuğ sunacak. Karadayı dizisinde Mahir Kara’yı oynayan Kenan İmirzalıoğlu ve son olarak Ben Onu Çok Sevdim dizisiyle karşımıza çıkan Mehmet Aslantuğ bu hafta yarışmayı sunan isimler olacaklar....

Sayfayı Paylaş