gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kenan İmirzalioğlu Gaymi Söylentileri

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kenan imirzalioglu gaymi kenan imirzalıoğlu gay mi imirzalıoğlu gay Valla ilginç bir iddia hiç sanmıyorum ben gay olduğunu ama :D:D

AYŞE ARMAN, KENAN İMİRZALIOĞLU'NA SORDU;
    * Nereden çıkıyor bu gay dedikoduları?
    - Hiçbir fikrim yok. Gülüp geçiyorum.

* Reddettiğin kadınlar mı çıkarıyor?
    - Bilmiyorum ki, çamur at izi kalsın işte. Tabii ki reddettiğim kadın oldu. Herkesin yok mudur? Hatta bir tanesi itiraf etmişti: “Kocam seni kıskanınca, ben de saçmalama, o gay dedim.”

* Rahatsız olmuyor musun?
    - Olsam ne faydası var? Saçmalığın dik alası. Yanıt verme gereği bile duymuyorum. Senin hakkında lezbiyen dediler yanılmıyorsam. Sen ne kadar lezbiyensen, ben de o kadar gay’im.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ya oha ya çüşş yanii :D Kim Kenan mı gaymiş :D Ya bıraksınlar bu işleri arkadşlarım bıraksınlar. Göz göre göre çamur atıyorlar Kenancıma yalaaaan söylüyorlaaaaar yalaaaaaaaaaaaaaaaaaan ŞAAAK :samar:

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bencede yalandır .dedikodudan ibarettir.çamur at izi kalsın.püüüüüüüf

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sert yapılı bir adam :S
    sacma yaa :D inanmam :D

Kenan İmirzalioğlu Gaymi Söylentileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalioğlu resimleri

Kenan İmirzalioğlu resimleri

kenan imirzalıoğlu resimleri
  2. Kenan İmirzalioğlu yemin etti

Kenan İmirzalioğlu yemin etti

kenan imirzalioglu kenan imirzalıoğlu arabası imirzalıoğlunun arabası imirzalıoğlu annesi babası Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük ‘acemi eğitimini' tamamladıktan sonra yemin etti. EDİRNE'deki 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı General Cemalettin Alkoç Kışlası'nda vatani görevini sürdüren oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük 'acemi eğitimini' tamamladıktan sonra düzenlenen...
  3. Kenan İmirzalioğlu hakkında bilgiler.

Kenan İmirzalioğlu hakkında bilgiler.

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalioglu derviş imirzalıoğlu imirzaloglu kenan imirzalioğlunun hayatı, kimdir, resimleri, biografisi, filmleri, dizisi, walpaper, nereli Şimdilerde Ezel dizisi ile revaçta Kenan. Ramiz dayısınıda yeni kaybetti yazık :) Şaka bir yana Türkiye'deki en beğendiğim sanatçaların başında gelmektedir. Hiç bir yerde adını kötü şekilde duymadık. Gece hayatı yok dosdoğru bir...
  4. Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin adı ne ?

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin adı ne ?

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin konusu oyuncu kadrosu kimler oynayacak ? Bilen var mı ? Kenan İmirzalioğlu yeni bir dizi de oynamak için tarihin en yüksek rakkamını almış ve ay yapımla 4 milyon dolara anlaşmış 2 milyon dolarınıda peşin almış ta benim merak ettiğim bu d izinin adı yada konusu nedir bilen var mı ?
  5. 04.02.2013 ATV karadayı Kenan imirzalioğlunun söylediği şiirin sözleri ve videosu

04.02.2013 ATV karadayı Kenan imirzalioğlunun söylediği şiirin sözleri ve videosu

Dün ATV ekranında Karadayı oynadı ben bu dizinin müptelasıyım diyebilirim. Her ne ize Sevgili Kenan İmirzalıoğlu'nun bir şiirine denk geldim Bayada güzel okudu hani. Okuduğu şiirin adı " Dilim Lal Olsun İstiyorum " bu şiirin sözlerini ve videosunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Gönlümde bir fırtına sonu tufan Rüzgar her estiğinde adını söylüyor Kulaklarım sağır olsun diliyorum...

Sayfayı Paylaş