gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kenan İmirzalıoğlu 'ndan Armağan Çağlayan 'a Sert Çıkış !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; kenan imirzalıoğlundan armağan çağlayana sert çıkış konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sizlere televizyoncu Armağan Çağlayan 'ın Bergüzar Korel 'le ilgili olumsuz eleştirilerini paylaşmıştık. Bu konu üzerine sessziliğini bozmayan Korel cephesinden rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğu 'ndan Çağlayan 'a sert bir yanıt geldi ; "Bergüzar çalışır, Armağan konuşur" . İşte haberin detayları...

Ünlü yapımcı Armağan Çağlayan’ın ‘Oyuncu değil’ diye eleştirdiği Bergüzar Korel’i rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu savundu.

Bergüzar Korel’in "Karadayı" dizisindeki performansını yapımcı Armağan Çağlayan sert sözlerle eleştirmişti. Çağlayan Twitter sayfasına “Bergüzar Korel’e ‘oyuncu’ diyenin kalbini kırarım. Söyleyeyim de kimse kırılmasın!” diye yazmıştı. Bu sözlere en sert tepki Korel’in "Karadayı" dizisindeki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu’ndan geldi. Nişantaşı’nda görüntülenen İmirzalıoğlu, Çağlayan’ın sözlerine “Birisi böyle saçma açıklamalar yapacak, bizde buna akıllıca cevap vereceğiz. Bu konuşmalar emeğe saygısızlıktan başka bir şey değil. Bergüzar çalışır, Armağan konuşur” dedi.

Kenan İmirzalıoğlu 'ndan Armağan Çağlayan 'a Sert Çıkış ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalıoğlu Resimleri

Kenan İmirzalıoğlu Resimleri

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu resimleri takım elbiseleri imirzalioglu ezel ezel Bilmeyenin kalmadığını sanıyorum, ama yine de tekrar etmekte fayda buluyorum. Kızlar bu adam çok yakışıklı, bayılıyorum yaa. Duruşa bak bi... Gözlere bak yaa :D Resmen bu konuyu açarken Leyla'ya bağlamış durumdayım :D Heytt bee böyle mi yakışır insana takım elbise... Maşallah maşşallahhhh :D...
  2. Kenan İmirzalıoğlu Yeni Resimleri

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Resimleri

Bu yazı Kenan İmirzalıoğlu Hakkında resimler ile ilgili bilgilere yermektedir. Kenan İmirzaoğlu oldum olası benim karizmatik ve çok yakışıklı bulduğum sanatçılar arasında ilk sırayı alıyor:D:D Kenan'ın oynadığı hiçbir diziyi ve sinema filmni kaçırmam. Her filmin ve dizinin altından alnının akı ile çıkan Kenan, ATV ekranlarında şu sıralar oynayan son dizisi Karadayı ile beğeni topluyor....
  3. Halit Ergenç 'ten Armağan Çağlayan 'a Cevap !

Halit Ergenç 'ten Armağan Çağlayan 'a Cevap !

Bu konu; Halit Ergenç 'ten Armağan Çağlayan 'a Cevap haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde televizyoncu Armağan Çağlayan Bergüzar Korel 'in oyunculuğunu beğenmediğini dile getirmiş, Kenan İmirzalıoğlu da bu eleştiriye cevap vermişti. Bu sözlere Halit Ergenç 'ten de cevap geldi. Bakın Ergenç Çağlayan 'ın sözleri için ne demiş......
  4. Kenan  İmirzalıoğlu İspanya'ya Uçtu!

Kenan İmirzalıoğlu İspanya'ya Uçtu!

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu haberleri Sevgili melekler, İstanbul Emniyetinin Narkotik Operasyonu kapsamında gözaltına alınna ünlü isimlerinden birisi olan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, serbest kalır kalmaz kendini İspanya'ya attı. Havaalanında kendisini görüntüleyen gazetecilerle de bayramlaşan İmirzalıoğlu, "Müsaade edin arkadaşlar, görüntünüzü aldınız, daha ne yapacağız?...
  5. Kenan İmirzalıoğlu Yarışma Sunucusu!

Kenan İmirzalıoğlu Yarışma Sunucusu!

kenan imirzalıoğlu haberleri, kenan ışık haberleri, kim milyoner olmak ister sunucusu Sevgili melekler, bu hafta Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını iki ünlü oyuncu, Kenan İmirzalıoğlu ve Mehmet Aslantuğ sunacak. Karadayı dizisinde Mahir Kara’yı oynayan Kenan İmirzalıoğlu ve son olarak Ben Onu Çok Sevdim dizisiyle karşımıza çıkan Mehmet Aslantuğ bu hafta yarışmayı sunan isimler olacaklar....

Sayfayı Paylaş