Kenan İmirzalıoğlu Resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

1. $ul€

$ul€ Yeni Üye

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu resimleri takım elbiseleri imirzalioglu ezel ezel
    Bilmeyenin kalmadığını sanıyorum, ama yine de tekrar etmekte fayda buluyorum. Kızlar bu adam çok yakışıklı, bayılıyorum yaa. Duruşa bak bi... Gözlere bak yaa :D

Resmen bu konuyu açarken Leyla'ya bağlamış durumdayım :D

Heytt bee böyle mi yakışır insana takım elbise... Maşallah maşşallahhhh :D

Gözlüğün olayım Kenann :D

bak bak burda sinirlenmiş =)

bu tür karelere yüreğim dayanmıyor kızlar =(( Eyşan ölsün istiyorum :D

SadmiN bunu beğendi.
  2. ebru58

ebru58 Aktif Üye

paylaşım için teşekkürler

3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye

:D :D biraz yaslanmis ama.. Karizmatik :D Sana alalim kenani sule :p :p

$ul€ bunu beğendi.
  4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye

anam yakışıklı diyecemde korkirem sende:ahhhhh::ahhhhh:ama hakkaten karizma adam:D:D

$ul€ bunu beğendi.
  5. $ul€

$ul€ Yeni Üye

evet çoookk yakışıklı ama benim yakışıklım :D

El değil uzatanı melek demem dinleme keserim :D hahaha

Kenan İmirzalıoğlu Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalioğlu resimleri

kenan imirzalıoğlu resimleri
  2. kenan imirzalıoğlu resimleri

kenan imirzalıoğlu resimleri
  3. KABADAYI Şener Şen ,Kenan İmirzalıoğlu

büyük usta Şener Şen ve kenan imirzalıoğlu'nun başrollerini paylaştığı güzel kaliteli bir film :):) KABADAYI [E$kiya vs. Miroğlu Sinema sektörünün dev isimleri Yavuz Turgul, Murat Akdilek ve Mine-Ömer Vargı, 'Kabadayı' adlı ortak bir film hazırlıyor. Filmde başrolleri Şener Şen ve Kenan İmirzalıoğlu...
  4. Kenan İmirzalıoğlu Kimdir?

kenan imirzalıoğlu, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Son günlerde rol aldığı ''Ezel '' dizisiyle hafızalarda iyice yer eden Kenan İmirzalıoğlu'nun hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; 18 HAZİRAN 1974'TE Ankara'nın Bala İlçesi'ne bağlı Üçem Köyü'nde çiftçi olan Yıldız ve Mustafa İMİRZALIOĞLU ailesinin 3 çocuğundan en küçüğü...
  5. Kenan İmirzalıoğlu'nun Paniği!

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalioglu imirzalıoğlu sevgilisi 2011 kenan imirzalıoğlu, sevgilisi, kimle birlikte, yakalandılar, panikledi, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Neden bu ünlüler gezerler gezerler de bir fotoğraf karesine giriverince kaçmaya çalışırlar?..Ya madem resim çekilmesini istemiyorsunuz,niye gece bile bile basının olabileceği yerlerde...
  6. Kenan İmirzalıoğlu Yeni Resimleri

Bu yazı Kenan İmirzalıoğlu Hakkında resimler ile ilgili bilgilere yermektedir. Kenan İmirzaoğlu oldum olası benim karizmatik ve çok yakışıklı bulduğum sanatçılar arasında ilk sırayı alıyor:D:D Kenan'ın oynadığı hiçbir diziyi ve sinema filmni kaçırmam. Her filmin ve dizinin altından alnının akı ile çıkan Kenan, ATV ekranlarında şu sıralar oynayan son dizisi Karadayı ile beğeni topluyor....
  7. Kenan İmirzalıoğlu İspanya'ya Uçtu!

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu haberleri Sevgili melekler, İstanbul Emniyetinin Narkotik Operasyonu kapsamında gözaltına alınna ünlü isimlerinden birisi olan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, serbest kalır kalmaz kendini İspanya'ya attı. Havaalanında kendisini görüntüleyen gazetecilerle de bayramlaşan İmirzalıoğlu, "Müsaade edin arkadaşlar, görüntünüzü aldınız, daha ne yapacağız?...
  8. Kenan İmirzalıoğlu'na Müthiş Jest!

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalıoğlu haberleri Sevgili melekler, İstanbul Emniyeti'nin ünlülere yaptığı narkotik operasyonunda gözaltına alınan onlarca ünlüden biri olan Kenan İmirzalıoğlu'na yapım şirketinden müthiş bir jest geldi. Polis nezaretinde emniyete giren ve bu sırada muhabirlere görüntülenen İmirzalıoğlu, serbest kaldıktan sonra İspanya'ya uçmuştu. Morali bozulan ünlüye büyük...
  9. Kenan İmirzalıoğlu'nu Üzen Haber!

kenan imirzalıoğlu, kenan imirzalıoğlu haberleri, kenan imirzalıoğlu babası Sevgili melekler, başarılı dizi ve sinema oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu'nun babası Mustafa İmirzalıoğlu kalp krizi geçirdi. Babasının hastalık haberini alan ve şoka giren ünlü oyuncu hemen Ankara'ya uçtu. Ankara Numune Hastanesi'ne kaldırılan baba Mustafa İmirzalıoğlu'nun durumu ciddiyetini korurken, Kenan'ın yoğun...

Sayfayı Paylaş