gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar acaba aranız da Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak bilen var mı? Merak ettim Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak biliyorsanız yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kenan İmirzalıoğlunun Yeni Rol Arkadaşı Kim

Kenan İmirzalıoğlunun Yeni Partneri Kim

Kenna İmirzalıoğlunun yeni dizisinde kiminle birlikte oynayacağı belli oldu. İşte merakla beklenen o isim:

Tuba Büyüküstün’ün ikizleri Toprak ve Maya’nın biraz daha büyümesini beklediği için yer alamadığı projede Bergüzar Korel oynayacak. Eşi Halit Ergenç ve oğlu Ali ile şu günlerde tatil yapan Bergüzar Korel, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği diziyle prensipte anlaştı. Bölüm başı ücretinin 35 bin TL olduğu konuşulan Korel, tatil dönüşü projeyle ilgili son görüşmelerini yaptıktan sonra sözleşmeyi imzalayacak. Senaryosunu Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın yazdığı dizi atv’de seyirciyle buluşacak.

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Dizisinde Kiminle Oynayacak biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim biliyor musunuz?

Kızlar severek izlediğim Bir Çocuk Sevdim dizisinde ki Gülcan Arslanın yeni sevgilisi kim diye çok merak ediyorum magazinden okuduğum kadarıyla dizinin yönetmeniyle aşk yaşıyormuş :S
  2. Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Ben Serdarın koyu bir hayranıyım ve uzun zamandır adı kimseyle ciddi anlamda yazılmıyordu acaba yeni sevgilisi yok mu derken duydum ki sevgili yapmış kendine:) Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim bilen varsa yazsın.
  3. Kenan İmirzalıoğlu Yeni Resimleri

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Resimleri

Bu yazı Kenan İmirzalıoğlu Hakkında resimler ile ilgili bilgilere yermektedir. Kenan İmirzaoğlu oldum olası benim karizmatik ve çok yakışıklı bulduğum sanatçılar arasında ilk sırayı alıyor:D:D Kenan'ın oynadığı hiçbir diziyi ve sinema filmni kaçırmam. Her filmin ve dizinin altından alnının akı ile çıkan Kenan, ATV ekranlarında şu sıralar oynayan son dizisi Karadayı ile beğeni topluyor....
  4. Karagül dizisinde kimler oynayacak ?

Karagül dizisinde kimler oynayacak ?

Selamlar herkese.Dizikolik olduğum için başlamadan diziler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.Yeni merakım Karagül dizisi .Kimler oynayacak bu dizide ?
  5. Yeni Emlak Kralı "Kenan İmirzalıoğlu"

Yeni Emlak Kralı "Kenan İmirzalıoğlu"

kenan imirzalıoğlu haberleri, kenan imirzalıoğlu resimleri, kenan imirzalıoğlunun mal varlığı ATV ekranlarının reyting rekoru kıran sevilen dizisi Karadayı'nın Mahir Kara karakterini canlandıran Kenan İmirzalıoğlu yaptığı emlak yatırımları sayesinde adı bugünler de emlak kralı olarak anılmaya başlandı. Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Sinan Çetin'in emlak yatırımları nedeniyle...

Sayfayı Paylaş