gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin adı ne ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin konusu oyuncu kadrosu kimler oynayacak ? Bilen var mı ?
    Kenan İmirzalioğlu yeni bir dizi de oynamak için tarihin en yüksek rakkamını almış ve ay yapımla 4 milyon dolara anlaşmış 2 milyon dolarınıda peşin almış ta benim merak ettiğim bu d izinin adı yada konusu nedir bilen var mı ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konusu hakkında henüz bir bilgi yok 4 milyon dolara anlaşma yaptığı ve yarısınıda peşin olarak aldığı doğrudur. Önümüzdeki süreçte dizi adı ve oyuncuları belli olduğunda konu güncellenecek ve buraya yazılacaktır.

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin adı ne ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan İmirzalioğlu resimleri

Kenan İmirzalioğlu resimleri

kenan imirzalıoğlu resimleri
  2. Kenan İmirzalioğlu yemin etti

Kenan İmirzalioğlu yemin etti

kenan imirzalioglu kenan imirzalıoğlu arabası imirzalıoğlunun arabası imirzalıoğlu annesi babası Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük ‘acemi eğitimini' tamamladıktan sonra yemin etti. EDİRNE'deki 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı'na bağlı General Cemalettin Alkoç Kışlası'nda vatani görevini sürdüren oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 21 günlük 'acemi eğitimini' tamamladıktan sonra düzenlenen...
  3. Kenan İmirzalioğlu Gaymi Söylentileri

Kenan İmirzalioğlu Gaymi Söylentileri

kenan imirzalioglu gaymi kenan imirzalıoğlu gay mi imirzalıoğlu gay Valla ilginç bir iddia hiç sanmıyorum ben gay olduğunu ama :D:D AYŞE ARMAN, KENAN İMİRZALIOĞLU'NA SORDU; * Nereden çıkıyor bu gay dedikoduları? - Hiçbir fikrim yok. Gülüp geçiyorum. * Reddettiğin kadınlar mı çıkarıyor? - Bilmiyorum ki, çamur at izi kalsın işte. Tabii ki reddettiğim kadın oldu. Herkesin yok mudur? Hatta...
  4. Kenan İmirzalioğlu hakkında bilgiler.

Kenan İmirzalioğlu hakkında bilgiler.

kenan imirzalıoğlu kenan imirzalioglu derviş imirzalıoğlu imirzaloglu kenan imirzalioğlunun hayatı, kimdir, resimleri, biografisi, filmleri, dizisi, walpaper, nereli Şimdilerde Ezel dizisi ile revaçta Kenan. Ramiz dayısınıda yeni kaybetti yazık :) Şaka bir yana Türkiye'deki en beğendiğim sanatçaların başında gelmektedir. Hiç bir yerde adını kötü şekilde duymadık. Gece hayatı yok dosdoğru bir...
  5. ''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde...

Sayfayı Paylaş