gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kenan Işık Belçika'da Gözaltına Alındı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kenan ışık kenan ışık haberleri

Sevgili melekler, Kenan Işık Belçika'ya giriş yaparken Belçika polisi tarafından gözaltına alındı. Türk girişimciler tarafından yapılan 'Des Etoile Okulu'nda sevenleriyle buluşmak için Belçika'ya giden tiyatro sanatçısı ve sunucu Kenan Işık Belçika'ya giriş yaparken sınır polisi tarafından Türk ve Müslüman olduğu için uzun süre sorguya çekildiğini ve nezarette tutulduğunu şu sözlerle aktardı:

"Ben girdiğim zaman beni yarım saat nezarette tuttular dün. Yani Türk'üm diye Müslümanım diye belki. Niye geldin? Nereye geldin? Nerede kalacaksın? diye soruyor bana. E niye geldiysem geldim sana ne? Parkta yatacağım belki. Adam sinirlendi ben böyle deyince. Mecbur muyum sana kalacağım oteli söylemeye. Belki gideceğim beğenmeyeceğim o oteli başka yerde kalacağım. Yani bu antidemokratik ve faşizan bir şey biliyorum ve polisin böyle bir gücü hala var buralarda bunun hakkından gelememişler. İnsana saygıları yok. Ayrımcılar ve ırkçılar. Bu bizde yani kadim Anadolu toprağında olmayan bir şey. Sen şusun, sen beyazsın, Arapsın, sen Kürtsün... Oldu tabii belki Allah kahretmesin bir dönem, ama fıtratımızda bu yoktu ki. Biz bütün insanlarla barışık olan bir halkız çünkü Anadolu coğrafyası toprağı bize binlerce yılda bunu öğretti."

JUSTİN BİEBER POLİS KONTROLÜNE BİLE GİRMEDİ

"Ben buraya geldiğim zaman beni bir sanatçı olarak nezarete attılar, Justin Bieber polis kontrolüne bile girmedi. Niye beni nezarethaneye atıp öz güvenimi yenmeye çalışıyor Belçika polisi? Niye beni itibarsız hale getirmek istiyor? Belki de benim sahip olduklarıma sahip olamadığındandır." dedi.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Tövbe ya Rabbim :S ne sacma yaa. 2013 yilinin avrupaa polislerine bakin !! Lafa gelince onlar avrupali , kültürlü , bilgili vs..... Eee hani nerde?? Kenan isik ta iyi demis yani az bile ama neyse....

Kenan Işık Belçika'da Gözaltına Alındı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Işık

Kenan Işık

947 yılında Yeşilyurt, Malatya'da doğdu. Devlet Demiryollarından emekli bir memur çocuğu. Ailesinde sanatla uğraşan kimse olmamasına rağmen ilkokulda müsamerelerden başlayarak hep tiyatro ile ilgili oldu. Şiirler okudu, piyeslerde başrolü aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara'da liseyi okurken ise Meydan Sahnesi'ne girdi. 17 yaşında profesyonel...
  2. İbrahim Tatlıses gözaltına alındı

İbrahim Tatlıses gözaltına alındı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, İstanbul polisince akşam saatlerinde gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Tatlıses'in Vatan Caddesi'deki emniyet müdürlüğü binasına getirildiği öğrenildi. Tatlıses'in, Derya Tuna'yı silahla yaralayan Hüseyin Bozan'ın, ifadesini değiştirerek, "Beni İbrahim Tatlıses azmettirdi"...
  3. baha gözaltına alındı

baha gözaltına alındı

Manisa'ya konser vermek için giden pop müzik şarkıcısı Baha ile orkestra üyeleri, bindikleri minibüsün çalıntı olduğunun belirlenmesi üzerine gözaltına alındı. Baha ile orkestra elemanları, savcılıkta ifade verdikten sonra serbest kaldı. İstanbul'dan Manisa'ya giden Baha ve orkestra üyelerinin bulunduğu 34 ADM 45 plakalı minibüs, Saruhanlı ilçesinde Bölge Trafik Ekiplerince durduruldu....
  4. Survivor Taner Gözaltına Alındı

Survivor Taner Gözaltına Alındı

Bu sayfa; Survivor Taner Gözaltına Alındı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz dönemde Survivor yarışmacısı olarak ekranlarda izlediğimiz Taner Tolga Tarlacı gözlatına alındı. Yarı çıplak bir halde ekip otosuna bindirilen Tarlacı bir kadını dövmek iddiasıyla suçlandı. İşte detaylar... Beyoğlu İstiklal Caddesi'ndeki bir işhanının merdivenlerinde yatan...
  5. Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı

sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen görevlilerin polise ihbarda bulunmasının ardından kargosunu beklemeden oradan uzaklaştı. AHT'den Nihat Uludağ'ın haberinde olayın ardından İstanbul Gümrük...

Sayfayı Paylaş