gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kenan Işık İstifa Etti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kenan Işık İstifa Etti Kenan Işık İstifa Etti

Şehir Tiyatroları'nda son perde. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yeni yönetmeliğinin ardından başlayan tartışmada Başkan Kadir Topbaş'ın sanat danışmanı Kenan Işık da istifa etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın repertuar belirleme yetkisini bürokratlara veren yeni yönetmeliğin ardından istifalar sürüyor.

Akşam Gazetesinden Nebahat Koç'un haberine göre Kadir Topbaş'ın iki gün vekalet verdiği Başkanvekili Ahmet Selamet tarafından onaylanan yeni yönetmelik nedeniyle, Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Ayşe Nil Şamlıoğlu ve 6 yönetim kurulu üyesi istifa etmişti. Bu istifaların ardından Kenan Işık'ın tavrı merak ediliyordu.

1996-2000 yılları arasında Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yapan, 19 Kasım 2007'de de Başkan Topbaş'ın sanat danışmanlığı görevine getirilen Kenan Işık istifa etti. Işık, Başkan Topbaş'ı telefonla arayarak 'Sizi seviyorum ancak yaşananlardan sonra istifa etmek zorundayım' dedi.

Kenan Işık İstifa Etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Işık

Kenan Işık

947 yılında Yeşilyurt, Malatya'da doğdu. Devlet Demiryollarından emekli bir memur çocuğu. Ailesinde sanatla uğraşan kimse olmamasına rağmen ilkokulda müsamerelerden başlayarak hep tiyatro ile ilgili oldu. Şiirler okudu, piyeslerde başrolü aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara'da liseyi okurken ise Meydan Sahnesi'ne girdi. 17 yaşında profesyonel...
  2. Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak istifa etti

Halis Toprak, Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ettiğini duyurdu. Halis Toprak, yazılı açıklamasında, 32 yıldan bu yana sürdürdüğü Toprak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığından bugün itibariyle istifa ettiği, Yönetim Kurulu Başkanlığının oğlu Mehmet Toprak tarafından yürütüleceğini bildirildi.
  3. Işık Koşaner Neden İstifa Etti Melekler

Işık Koşaner Neden İstifa Etti Melekler

Melekler neler oluyor tv lerde tam olarak net bir bilgi yok Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner'in gerçek istifa nedeni nedir bilen yada bilgisi olan var mı ?
  4. Işık Koşaner'in istifa nedeni

Işık Koşaner'in istifa nedeni

ışık koşaner neden istifa etti, sebebi, nedenler, haberleri, açıklaması, dahası burada arkadaşlar Genel Kurmay Başkanı Işık Koşaner istifa etti Melek'lerim. Peki istifasının nedeni nelerdir; buyrun bu makalemizde bilgi edinelim. Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner istifa etti. Kritik Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı öncesi G.Kurmay Başkanı Işık Koşaner istifa etti… Koşaner’in “gördüğü...
  5. Fatih Terim İstifa Etti!

Fatih Terim İstifa Etti!

fatih terim, fatih terim haberleri, fatih terim kovuldu Sevgili melekler, Galatasaray Spor Kulübü ile Fatih Terim'in yolları ayrıldı. Klüpte gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısından bu karar çıktı.Basın sözcüsü Şükrü Ergün, yaptığı açıklamada "Fatih Terim'le yollarımızı ayırdık" ifadelerini kullandı. Gerekçe olarak da ‘Başkanlık makamına saygısızlık ve bunu sürekli devam...

Sayfayı Paylaş