Kenan Işık Öldü mü? Kenan Işık Hakkın da Son Haberler

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

 1. kenan ışık öldü, kenan ışık öldümü, kenan ışık hakkında son haberler
  Bilindiği üzere"Kim 500 Milyar İster" yarışmasının sunucusu Kenan Işık elim bir kaza geçirerek beyin kanaması geçirmiş ve durumunun ciddi olduğu söyleniyordu. Dünden beri sosyal medya da hızla yayılan Kenan Işık'ın öldü haberi ortalığı karıştırdı. Hayranları bu haber karşısın da çok üzüldü ve Kenan Işık'ın gerçekten ölüp ölmediğine dair tedirgin bir bekleyiş içindeler. Hemen söyleyelim Kenan Işık ölmedi ve hatta durumu iyiye gidiyor. Hayranlarını ve sevenlerini epey sevindirecek haber ile ilgili detaylara ve sanatçının sağlığı ile ilgili son bilgileri sizler için paylaşıyoruz.
  kenan isik.jpg
  Türkiye'nin en usta sunucu ve tiyatro sanatçılarından olan Kenan Işık beyin kanaması nedeniyle bir süredir yoğun bakımda tutuluyor. Bu arada sosyal medya da öldü haberleri yayıldı. Kenan Işık öldümü,Kenan Işık son durumu nasıl,Kenan Işık sağlığı nasıl,Kenan Işık biyografi,Kenan Işık sağlık durumu ayrıntılar detaylar.
  Kenan Işık öldü mü ? (Kenan Işık sağlık durumu)
  Türkiye'nin en usta sunucu ve tiyatro sanatçılarından olan Kenan Işık beyin kanaması nedeniyle bir süredir yoğun bakımda tutuluyor. Bu arada sosyal medya da öldü haberleri yayıldı. Kenan Işık öldümü,Kenan Işık son durumu nasıl,Kenan Işık sağlığı nasıl,Kenan Işık biyografi,Kenan Işık sağlık durumu ayrıntılar detaylar.

  İnternette bir anda yayılan Kenan Işık öldü haberleri asılsız çıktı

  Yoğun bakım ünitesinde tutulan ve 48 saatlik gözetim süresi bugün dolacak Işık, tepki vermeye başladı.

  Tedavisi Amerikan Hastanesi'nde süren 67 yaşındaki usta oyuncuyu; Behzat Uygur, Zerrin Özer, Mehmet Ali Erbil, Fatih Aksoy, Erdal Özyağcılar, Emel Müftüoğlu, Atv Genel Müdürü Adem Gürses, işadamı İbrahim Polat gibi isimler ziyaret etti.
  Kenan Işık'ın doktoruyla konuştuğunu belirten Gürses, "Yoğun bakımda ama riskli bir durum yok" dedi.

  Sağlık Bakanlığı yetkilileri de gün içinde sık sık Kenan Işık'ın yakınlarını arayarak bilgi aldı.

  Behzat Uygur ise şunları söyledi: "Bilinci yavaş yavaş açıldı. Tepki vermeye başladı. Eşi Beril Işık gibi biz de umutluyuz."

  "KENAN IŞIK ÖLDÜ" HABERLERİNİ İTİBAR ETMEYİN

  Bazı sosyal medya hesaplarından ve sözlüklerden "Kenan Işık'ın öldüğü" haberleri yayıldı. Kenan Işık'ın yakınları, bu tür haberlere itibar edilmemesini istedi.

  Kenan Işık ile ilgili son sağlık durumu bilgisi

  Önceki gün gittiği spor salonunda beyin kanaması geçiren ve kaldırıldığı Amerikan Hastanesi’nde ameliyat edilen Kenan Işık’ın yakınları, hastaneye akın etti. Operasyonun ardından 48 saat uyutulacağı açıklanan ünlü tiyatrocunun sağlık durumu hakkında bilgi almak için hastaneye gelenler arasında Zerrin Özer, Seray Sever, Sumru Yavrucuk, Ayşenil Şamlıoğlu, Erdal Özyağcılar ve Fatih Aksoy da vardı. Aksoy, Işık’ın eşi Beril Işık ve yakınlarından, sanatçının sağlık durumunun iyiye gittiğini öğrendiğini söyledi. Ünlü yapımcı, “Öğrendiğim kadarıyla durumu gayet iyi. Ameliyatı çok iyi geçmiş” dedi.

  RİSKLİ BİR DURUM YOK

  Hastaneye dün gelen ATV Genel Müdürü Adem Gürses de ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Kenan Işık’ın durumu hakkında bilgi verdi. Gürses, “Ameliyat çok başarılı geçmiş. 48 saat, belki biraz daha da fazla bir süre uyutulacak. Olumsuz bir komplikasyon gelişmemesi, en büyük iyiye gidiştir. Olumsuz bir durum yok, vaziyet çok iyi. Yoğun bakımda göremiyoruz ama doktorlardan aldığımız bilgi de o yönde ki riskli bir durum yok. Olumsuza doğru gidiş olmaması, zaten olumlu gelişmedir. İnşallah en kısa sürede ayağa kalkacak” diye konuştu.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. kenan ışık öldümü

  ,
 2. kenan ışık öldümü 19 12 2014