gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Kenan söyledi sosyete kudurdu

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

setenay tetik kudurdum kudurdumus kudurdumcom setenay tetik facebook Neymiş efendim memlekette kriz varmış, hikayeee hepsi hikaye görün bakın izzet çapaya ait mekanda neler olmuş neler, kriz yok keriz var :D:eferin::puf: [​IMG]
    LONGTABLE'DA KENAN DOĞULU PARTİSİ VARDI. GECCEYE; KENAN'IN ADININ AŞK DEDİKODULARINA KARIŞTIĞI TUBA ÜNSAL'IN KATILMASI DAMGA VURDU.

İzzet Çapa'nın işlettiği Longtable, bundan böyle her Pazartesi geccesi ünlü bir ismin düzenlediği partiye evsahipliği yapacak. Partilerin ilk konuğu Kenan Doğulu oldu. Mekana akın eden sosyete ve magazin dünyasının ünlü isimleri; Kenan Doğulu'nun şarkılarıyla keyifli bir gecce yaşadı. Geccenin dedikodusu ise partiye Doğulu'yla aşk yaşadığı söylenen Tuba Ünsal'ın katılmasıydı. Partide; Ceyla Gölcüklü, İzzet Özilhan-Yasemin Ergene, Pınar Aylin, Sinem Kobal, Deniz Seki, Setenay Tetik, Ozan Doğulu, Demet Akalın ve Emre Ergani-Şebnem Işık gibi isimler kendilerinden geçti.

DEMET'E TEPKİ
    Bu arada; mekan çıkışında gazetecilerden kaçan Demet Akalın tepki çekti. Öte yandan uzun bir süre sonra ilk kez birlikte boy gösteren İzzet Özilhan ile Yasemin Ergene, evlilik planları yaptıklarını söyledi.

Gecceye yalnız başına katıldı
    Zeki Tanyeri ile aşk yaşayan Ceyla Gölcüklü, gecceye tek başına katılırken mini kıyafetiyle dikkatleri üzerine çekti.

Doğum kilolarına veda etti
    Ünlü müzisyen Ozan Doğulu'nun geçtiğimiz aylarda doğum yapan eşi Ece Doğulu, aradan geçen kısa zamana rağmen formuna kavuştu.

Geleneksel görüntüsünden uzak
    Şöhreti yakaladığı ilk günden beri sarı saçlarıyla dikkat çeken Pınar Aylin'in saçlarını siyaha boyatması dikkat çekti.

Kenan söyledi sosyete kudurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sosyete mantısı

sosyete mantısı

sosyete mantısı fırında sosyete mantısı yufkayla yapılan mantı hamur işleri yufkalı 3 adet yufka 1/2 kıyma 1 adet kuru soğan 3 adet taze soğan 2 adet sivri biber karabiber tuz bir kase yoğurt 2-3 diş sarımsak 1 litre su 1 paket et suyu yapılışı: soğanı ve biberi ince ince kıy sıvıyağda kıyma ile birlikte sotele üzerine taze soğanı da ekle ve kavur ateşin altını kapatınca karabiber ve tuzunu...
  2. Sosyete bu aşkı konuşuyor

Sosyete bu aşkı konuşuyor

EREN VE SABANCI AŞKI Eee ne olmuş yani ? Ne olmuş cenk erende insan değil mi sevemezmi cenkim erenim :D:D İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ KRİZ ORTAMINDA BİLE SOSYETE DÜNYASI HER GÜN AYRI BİR BOMBA DEDİKODU İLE ÇALKALANIYOR! Şu anda top 10'daki bir numaralı dedikodu ise Şevket-Hayırlı Sabancı çiftinin kızları Sadıka Sabancı ile şarkıcı Cenk Eren'in ilişkisi!!! Evet, yanlış okumadınız... 2002 yılında...
  3. SöyLedim , dinledim

SöyLedim , dinledim

Burdan kimler geçti bilemedimgöremedim Gölgemi sen mi sattın BEKLEDİM ÖZLEDİM yalnız kalmak zormuş SÖYLEDİM DİNLEDİM Hava soğuyor titriyor yazdıklarım Gecenin bir vakti nerdeyim bilmiyorum yasaklara uzak bir köşede Kendimi BEKLİYORUM SAYIKLIYORUM Çocukluğumu Adalet yok duygu yok Herkes konuşurken Nefeste ibadet yok Zaman geçiyor Gittikçe git diyor Yorgun...
  4. Leziz Sosyete Şekeri Tarifi

Leziz Sosyete Şekeri Tarifi

Resimli Sosyete Şekeri Tarifi Sosyete Şekeri Tarifi Misafir sofralarınızın vazgeçilmezi haline gelebilecek kolay bir tatlı tarifi veriyoruz sizlere melekler, sosyete şekeri :) Malzemeler: 4-5 adet havuç 1 su bardağı pudra şekeri 2 paket kakaolu bisküvi 1 paket hindistan cevizi Yapılışı: Havuçlar rendelenir pudra şekeri ilave edelir. Kırılmış bisküviler eklenerek hamur kıvamında...
  5. Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu İçin Ne Söyledi?

Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu İçin Ne Söyledi?

bergüzar korel haberleri kenan imirzalıoğlu haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sarhoş bir halde basına yakalanan Kenan İmirzalıoğlu hakkında Karadayı dizisindeki rol arkadaşı Bergüzar Korel bakın neler söylemiş... Garaj-istanbul’daki partiye katılanlar arasında yer alan Bergüzar Korel’e çıkışta ‘Karadayı’ dizisindeki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ve kendisinin alkollü...

Sayfayı Paylaş